Venkovní aktivity

Outdoor aktivity_main | Hotel Jezerka
Venkovni bazen_main | Hotel Jezerka

Venkovní bazén s dětským brouzdalištěm

Venkovní hotelový bazén o rozměrech 20 x 8 m a hloubce 1,5m je dohřívaný solárním systémem. Součástí je i dětské brouzdaliště o rozměrech 4 x 5 m a hloubkou 0,5m.

Venkovní bazén je v provozu v měsících červen až září jak pro hosty hotelu, tak i pro návštěvníky z okolí. V blízkosti bazénu jsou terasy s hotelovými lehátky, upravované trávníky i prolézačky a pískoviště pro nejmenší návštěvníky. Součástí je i terasa s příjemným posezením a barem s rychlým občerstvením. Otevírací doba venkovního bazénu je od 9 do 20 hod. v závislosti na počasí.

 

Venkovní bazén je pro ubytované hosty zdarma po celou dobu pobytu. 

Outdoor aktivity_sml | Hotel Jezerka

Horolezecká stěna

Poblíž hlavního vstupu do hotelu naleznete horolezeckou stěnu, která je na fasádě hotelu. Svoje využití nalézá především během firemních sportovních akcí. Stěnu lze pronajmout i pro jednotlivce. Při využívání je nutné dodržovat provozní řád. Lezecké lano a úvazky Vám zapůjčíme na hotelové recepci.

Outdoor aktivity_sml | Hotel Jezerka

Zapůjčení koloběžek, kol, elektrokol a lodí

Pokud byste rádi vyrazili do okolí, můžete využít naši bohatě vybavenou půjčovnu kol a dalších jízdních prostředků, které Vám rádi zapůjčíme. Velice oblíbená jsou například naše elektrokola. Rezervace si, prosím, provádějte na hlavní hotelové recepci. Přímo u hotelu začíná cyklotrasa č. 4115. Mějte na paměti, že se nacházíme v Železných horách a je zde členitější a náročnější terén. Krásy blízké přehrady můžete objevovat i z našich lodiček, které kotví u hotelového mola.

Outdoor aktivity_sml | Hotel Jezerka

Relaxační zóny, sportovní areál a beach volejbal

V parčíku nad hotelem vedle wellness centra naleznete prostor, kde se vyřádí hlavně děti. K dispozici je zde dětské pískoviště, skluzavka, kyvná lávka, houpadla a trojhrazda. Sportovci mohou využít venkovní posilovnu. Na dvou stanovištích posílíte celé tělo. Venkovní posilovna je vhodná pro dospělé a děti od 10 let.
Při cestě k Depandanci budete míjet dětské hřiště s dinosaurem, které bylo vybudované ve spolupráci s Geoparkem Železné hory. Krom jiného zde naleznete i hřiště na pétanque, venkovní pergolu s ohništěm a pískové hřiště na beach volejbal.

Outdoor aktivity_sml | Hotel Jezerka

Antukové hřiště na tenis a multifunkční kurt s umělým povrchem

Pro vyznavače bílého sportu máme k dispozici jeden antukový kurt. Využití je možné v závislosti na počasí od jara do podzimu. Kurt je z jižní strany krytý lesem, který chrání hráče před přímým sluncem. K zapůjčení máme tenisové rakety i míčky. Mimo jiné je zde i multifunkční kurt s umělým povrchem, který lze využít rovněž pro tenis, ale i další sporty jako například volejbal, nohejbal, košíkovou, malou kopanou, florbal. Povrch je tvořen umělým travním kobercem s křemičitým pískem, který tlumí nárazy. Plocha hřiště je 35 x 18 metrů, hřiště není vybaveno osvětlením. K dispozici jsou branky na florbal.

Outdoor aktivity_sml | Hotel Jezerka

Segway

Segway je dílem nejmodernějších technologií a díky bezpečnému a intuitivnímu ovládání není k jeho obsluze potřeba žádných zvláštních dovedností. Čím ještě je jedinečný? Byl zkonstruován tak, aby zvládl jakýkoliv terén venku i uvnitř budov. Navíc Segway X2 je speciálně navržen k jízdě v náročném a rozmanitém terénu. Nízkotlaké terénní pneumatiky, blatníky a povrch odolný proti poškrábání Vám umožní jednoduše se pohybovat v různých terénech.

Čím větší náklon, tím rychleji pojedete, přičemž maximální rychlost, kterou Segway dosáhne, je 25 km/h. Pravděpodobně teď přemýšlíte, jak se na tom asi brzdí, když chybí pedály… Prostě se jen narovnáte a Vaše vzpřímená poloha Segway zastaví. Chcete-li couvat, mírně se zakloníte. Zatáčení je ovládáno náklonem řídítek do stran. Minimální váha jezdce musí být 30 kg, jinak vozítko nelze ovládat.

Outdoor aktivity_sml | Hotel Jezerka

Hotelové služby

Ubytování od 15.00 hod. a vyklizení pokojů do 10.00 hod.

 Wellness & Spa centrum
 Hotelová restaurace a lobby
 Parkoviště zdarma
 Masáže
 Kongresové prostory až pro 350 osob
 Wi-Fi
 Pokojová služba
 Výtah
 Venkovní bazén
 Vnitřní a venkovní sportoviště
 Fitness
 Vnitřní bazén pro ubytované
Příplatkové služby
Přistýlka

500 Kč / noc

Dětská postýlka

200 Kč / noc

Poplatek za domácí zvíře

250 Kč / noc

Důležité odkazy