Venkovní bazén a brouzdaliště

Obsazenost wellness

opět otevřeno od
13:00
23.06.2021

Venkovní hotelový bazén o rozměrech 20 x 8 m a hloubce 1,5m je dohřívaný solárním systémem. Součástí je i dětské brouzdaliště o rozměrech 4 x 5 m a hloubkou 0,5m. 

Hotelový bazén je v provozu v měsících červen až září jak pro hosty hotelu, tak i pro návštěvníky z okolí. V blízkosti bazénu jsou terasy s hotelovými lehátky, upravované trávníky i prolézačky a pískoviště pro nejmenší návštěvníky. Součástí je i terasa s příjemným posezením a barem s rychlým občerstvením.

Otevírací doba hotelového bazénu
Venkovní bazén 
(venkovní hotelový bazén, brouzdaliště)
09:00 - 20:00 hod.
(podle počasí)
Po domluvě je u akcí možný posun otevírací doby

 

Ceník hotelového bazénu
Celodenní vstup - dospělí 100 Kč / den  po 17:00 hod. - 50 Kč
Celodenní vstup - děti 50 Kč / den  po 17:00 hod. - 25 Kč

Wellness & SPA

Náš hotel disponuje jedním z nejmodernějším Wellness & Spa center v České Republice s širokou nabídkou služeb. Přijďte se ponořit do oázy klidu a harmonie v příjemném prostředí o celkové rozloze 800 m2.

Více »

Kongresy a konference

Jsme ideálním místem pro uspořádání konferencí, školení, jednání, večírků, teambuildingu a dalších akcí. Nabízíme špičkové vybavení a technické zázemí, různorodé prostory, speciální menu a další.

Více »

Sport a volný čas

Hotel disponuje velkým vnitřním i venkovním sportovištěm, které potěší každého návštěvníka, a navíc spoustu okolních zajímavých míst. Vyberte si z naší nabídky volnočasových aktivit a zpříjemněte si pobyt neobyčejnými zážitky.

Více »