Segway

Chcete zažít nevšední zážitek? Pohybovat se prostorem silou mysli?

Vyzkoušejte dvoukolový dopravní prostředek, využívající ke svému pohybu dynamické stabilizace. Jinak řečeno – ovládá se pouhým mírným nakloněním těla, tedy nepotřebujete žádné páčky ani pedály. Je to absolutně jednoduché!

Čím větší náklon, tím rychleji pojedete, přičemž maximální rychlost, kterou Segway dosáhne, je 25 km/h. Pravděpodobně teď přemýšlíte, jak se na tom asi brzdí, když chybí pedály… Prostě se jen narovnáte a Vaše vzpřímená poloha Segway zastaví. Chcete-li couvat, mírně se zakloníte. Zatáčení je ovládáno náklonem řidítek do stran.

Segway je dílem nejmodernějších technologií a díky bezpečnému a intuitivnímu ovládání není k jeho obsluze potřeba žádných zvláštních dovedností. Čím ještě je jedinečný? Byl zkonstruován tak, aby zvládl jakýkoliv terén venku i uvnitř budov. Navíc Segway X2 je speciálně navržen k jízdě v náročném a rozmanitém terénu. Nízkotlaké terénní pneumatiky, blatníky a povrch odolný proti poškrábání Vám umožní jednoduše se pohybovat v různých terénech.

Vyzkoušejte Segway, pobavte se a nechte se okouzlit nejvzrušujícím vynálezem 21. století. Pohybujte se pohodlně, efektivně, chytře a jednoduše.

 
Ceník vyjížďky na segway
Počet osob 1 hodina
1 osoba 599 Kč
2 osoby 999 Kč
3 osoby 1 399 Kč
4 osoby 1 699 Kč

Tento ceník je platný mimo období akčního ceníku

  • Cena obsahuje doprovod instruktora. Jízda bez instruktora není možná.
  • Vyjížďky možno rezervovat v časech od 9 do 16.00 hod od hotelu Jezerka.
  • Zapůjčení přilby je v ceně.
  • Maximální počet na jednu vyjížďku jsou 4 osoby.
  • Minimální váha jezdce musí být 30 kg, jinak vozítko nelze ovládat.
  • Rezervace minimálně 24 hodin předem.

Obsazenost wellness

opět otevřeno od
13:00
03.02.2023

Wellness & SPA

Náš hotel disponuje jedním z nejmodernějším Wellness & Spa center v České Republice s širokou nabídkou služeb. Přijďte se ponořit do oázy klidu a harmonie v příjemném prostředí o celkové rozloze 800 m2.

Více »

Kongresy a konference

Jsme ideálním místem pro uspořádání konferencí, školení, jednání, večírků, teambuildingu a dalších akcí. Nabízíme špičkové vybavení a technické zázemí, různorodé prostory, speciální menu a další.

Více »

Sport a volný čas

Hotel disponuje velkým vnitřním i venkovním sportovištěm, které potěší každého návštěvníka, a navíc spoustu okolních zajímavých míst. Vyberte si z naší nabídky volnočasových aktivit a zpříjemněte si pobyt neobyčejnými zážitky.

Více »

hotel Jezerka

O hotelu

Kongres hotel Jezerka je moderní hotel zaměřený na firemní akce a rekreační pobyty. Nachází se v krásné přírodní oblasti východních Čech v samém srdci CHKO Železné hory.

Okolí hotelu je krásné a jako stvořené pro rekreaci, odpočinek a sportovní či kulturní aktivity.

Hotel se nachází v těsné blízkosti sečské přehrady a zříceniny hradu Oheb a hradu Vildštejn. Hotel je vzdálen 110km od Prahy a 130km od Brna a díky své skvělé lokaci je dostupný z každého koutu republiky.