Relaxační a sportovní areál u cyklotrasy č. 4115

 

Služby hotelu Jezerka se snažíme neustále zdokonalovat a vylepšovat. V letošním roce jsme rozšířili aktivity našeho resortu o relaxační a sportovní areál, který se nachází u depandance a je v těsné blízkosti cyklotrasy č. 4115. Venkovní areál je otevřen široké veřejnosti. 

V areálu mimo jiné naleznete:

  • Hřiště na pétanque včetně pravidel této francouzské společenské hry, kterou mohou hrát dvě 1-3 členná družstva. Princip hry je velmi jednoduchý, ale dokonalé zvládnutí techniky a taktiky vyžaduje pravidelný trénink. Výraznou předností tohoto sportu je to, že ho může hrát prakticky každý.
  • Tematické dětské hřiště, jehož hlavní myšlenkou je atraktivní formou prezentovat skryté krásy geologie – paleontologie, tedy vědy o zkamenělinách. Na dětském hřišti mohou naši nejmenší návštěvníci nalézt pružinová houpadla ve tvaru trilobita, prvohorní zkameněliny a prstové bludiště. Časovým tunelem se dostanou do druhohor, kde mohou vyzkoušet velkou prolézačku ve tvaru stegosaura. Dětské hřiště je nenásilnou formou doplněné o tematické informační tabule. Myšlenka a realizace této části areálu vznikla ve spolupráci s Geoparkem Železné hory.
  • Součástí areálu je odpočívadlo pro cyklisty se stojany na kola, ohništěm a pergolou.
  • Areál je propojen novým chodníkem, lavičkami pro odpočinek a večerním osvětlením.

 

Relaxační a sportovní areál u cyklotrasy č. 4115 byl vybudován za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.

Obsazenost wellness

opět otevřeno od
13:00
03.02.2023

Wellness & SPA

Náš hotel disponuje jedním z nejmodernějším Wellness & Spa center v České Republice s širokou nabídkou služeb. Přijďte se ponořit do oázy klidu a harmonie v příjemném prostředí o celkové rozloze 800 m2.

Více »

Kongresy a konference

Jsme ideálním místem pro uspořádání konferencí, školení, jednání, večírků, teambuildingu a dalších akcí. Nabízíme špičkové vybavení a technické zázemí, různorodé prostory, speciální menu a další.

Více »

Sport a volný čas

Hotel disponuje velkým vnitřním i venkovním sportovištěm, které potěší každého návštěvníka, a navíc spoustu okolních zajímavých míst. Vyberte si z naší nabídky volnočasových aktivit a zpříjemněte si pobyt neobyčejnými zážitky.

Více »

hotel Jezerka

O hotelu

Kongres hotel Jezerka je moderní hotel zaměřený na firemní akce a rekreační pobyty. Nachází se v krásné přírodní oblasti východních Čech v samém srdci CHKO Železné hory.

Okolí hotelu je krásné a jako stvořené pro rekreaci, odpočinek a sportovní či kulturní aktivity.

Hotel se nachází v těsné blízkosti sečské přehrady a zříceniny hradu Oheb a hradu Vildštejn. Hotel je vzdálen 110km od Prahy a 130km od Brna a díky své skvělé lokaci je dostupný z každého koutu republiky.