Půjčovna koloběžek, kol, elektrokol a lodí

Ceník
Koloběžka "Kostka" + přilba 300 Kč / den 80 Kč / hodina
Nové horské kolo "Specialized Rockhopper" + přilba 450 Kč / den 110 Kč / hodina
Starší horské kolo "Author" + přilba 300 Kč / den 80 Kč / hodina
Nové elektrokolo "Specialized Levo"+ přilba 900 Kč / den 220 Kč / hodina
Pramička 300 Kč / první 3 hodiny 100 Kč / každá další hodina

 

Dodavatel kol a elektrokol Specialized je firma Velocentrum Voleský

Koloběžky

Jízda na koloběžce představuje jednoduchý pohyb vhodný pro všechny věkové kategorie od nejmenších a nejmladších až po největší a nejstarší. Nesporné výhody koloběhu uvítají zvláště příslušníci starší generace: pohyb nemusí znamenat zvýšenou námahu, ale může. Jezdec se může vydat pomalou odpočinkovou jízdou za cílem turistiky.

Současně je jízda na koloběžce aktivním pohybem, při kterém se protáhne většina svalových partií. Na své si přijdou nejen aktivní profesionální sportovci, ale hlavně běžní obyčejní lidé či dokonce i osoby se sníženou tělesnou schopností.

Elektrokola

Elektrokola - nynější trend ve světě jízdních kol! Ekologický provoz a radost ze šlapání, to vše nabízí kola na elektrický pohon. Elektrokolo je klasické jízdní kolo, které pomocí systému elektrického pohonu pomáhá uživateli v jízdě. Elektro-pohon je schopen doplňovat sílu, kterou vynakládáte při šlapání. Díky tomu můžete jet v porovnání s klasickým kolem pohodlněji, jednodušeji a bez větší námahy. Elektropohon v žádném případě nenahradí vlastní šlapání.

Horská kola a lodičky

V rámci pobytu si můžete zapůjčit horská kola k projížďce po okolí, ve kterém se nachází několik cyklotras nebo si můžete zapůjčit loďku k projížďce po sečské přehradě.

Cyklotrasy

Průvodce Ústupky

Obsazenost wellness

opět otevřeno od
13:00
03.02.2023

Wellness & SPA

Náš hotel disponuje jedním z nejmodernějším Wellness & Spa center v České Republice s širokou nabídkou služeb. Přijďte se ponořit do oázy klidu a harmonie v příjemném prostředí o celkové rozloze 800 m2.

Více »

Kongresy a konference

Jsme ideálním místem pro uspořádání konferencí, školení, jednání, večírků, teambuildingu a dalších akcí. Nabízíme špičkové vybavení a technické zázemí, různorodé prostory, speciální menu a další.

Více »

Sport a volný čas

Hotel disponuje velkým vnitřním i venkovním sportovištěm, které potěší každého návštěvníka, a navíc spoustu okolních zajímavých míst. Vyberte si z naší nabídky volnočasových aktivit a zpříjemněte si pobyt neobyčejnými zážitky.

Více »

hotel Jezerka

O hotelu

Kongres hotel Jezerka je moderní hotel zaměřený na firemní akce a rekreační pobyty. Nachází se v krásné přírodní oblasti východních Čech v samém srdci CHKO Železné hory.

Okolí hotelu je krásné a jako stvořené pro rekreaci, odpočinek a sportovní či kulturní aktivity.

Hotel se nachází v těsné blízkosti sečské přehrady a zříceniny hradu Oheb a hradu Vildštejn. Hotel je vzdálen 110km od Prahy a 130km od Brna a díky své skvělé lokaci je dostupný z každého koutu republiky.