Ceník kosmetiky

wellness

Kosmetika Maria Galland Paris

Ošetření s modelační maskou proti stárnutí
Ošetření s modelační maskou proti stárnutí90 minut

3 400 Kč

Uvítací rituál a diagnostika pleti, odličovací masáž, jemný peelingový krém, čisticí maska, tonizace, tekutá neinvazivní mezoterapie, nanesení séra a koncentrátu dle typu pleti, modelační masáž + mikromasáž očního okolí, aplikace krému a modelační masky, tonizace, krém dle typu pleti, případně ochranný závoj s vysokým SPF a jemné líčení.
Hydratační ošetření dodávající energii žíznivé pleti HYDRA´GLOBAL
Hydratační ošetření dodávající energii žíznivé pleti HYDRA´GLOBAL90 minut

2 360 Kč

Uvítací rituál a diagnostika pleti, odličovací masáž, exfoliační enzymatická maska, tonizace, tekutá neinvazivní mezoterapie, aplikace hydratačního séra a krému, oční maska, masáž + mikromasáž očního okolí, aplikace slupovací masky, tonizace, nanesení séra, koncentrátu a krému, případně ochranný závoj s vysokým SPF a jemné líčení.
Omlazující rozjasňující ošetření LUMIN´ECLAT 30+
Omlazující rozjasňující ošetření LUMIN´ECLAT 30+90 minut

2 300 Kč

 Uvítací rituál a diagnostika pleti, odličovací masáž, trojnásobná exfoliace čisticí maskou, jemným peelingovým krémem a enzymatickým peelingem, tonizace, tekutá neinvazivní mezoterapie, aplikace séra, krému a oční masky, liftingová masáž + mikromasáž očního okolí, aplikace dvoufázové liftingové masky, tonizace, nanesení séra, koncentrátu a krému, případně ochranný závoj s vysokým SPF a jemné líčení.
Omlazující liftingové ošetření ABSOLUTE YOUTHFUL LIFTING 40+
Omlazující liftingové ošetření ABSOLUTE YOUTHFUL LIFTING 40+90 minut

2 730 Kč

 Uvítací rituál a diagnostika pleti, odličovací masáž, exfoliace enzymatickou maskou, tonizace, tekutá neinvazivní mezoterapie, aplikace séra, krému a oční masky, liftingová masáž + mikromasáž očního okolí, aplikace dvoufázové liftingové masky, tonizace, nanesení séra, koncentrátu a krému, případně ochranný závoj s vysokým SPF a jemné líčení.
Ošetření obnovující hustotu pleti ACTIV´AGE 50+
Ošetření obnovující hustotu pleti ACTIV´AGE 50+90 minut

2 800 Kč

 Uvítací rituál a diagnostika pleti, odličovací masáž, hloubková dvojitá exfoliace s jemným peelingovým krémem a čisticí maskou, tonizace, tekutá neinvazivní mezoterapie, aplikace séra, krému a oční masky, masáž + mikromasáž očního okolí, aplikace masky dodávající hustotu pleti, tonizace, nanesení séra, koncentrátu a krému, případně ochranný závoj s vysokým SPF a jemné líčení.

Volitelné služby ke kosmetickému ošetření

Radiofrekvence pro maximální lifting a vyhlazení
Radiofrekvence pro maximální lifting a vyhlazení

500 Kč

 Funguje na bázi proudu, šíří se vlněním a zahřívá tkáň. Stimuluje kolagenová vlákna, redukuje vrásky a ochablou pleť či dvojitou bradu.
Detoxikační čisticí ošetření
Detoxikační čisticí ošetření

300 Kč

 Intenzivní peeling s enzymy, aplikace detoxikační čisticí masky. 
Úprava a barvení obočí
Úprava a barvení obočí

90 Kč

Samostatné služby bez kosmetického ošetření

Úprava a barvení obočí 
Úprava a barvení obočí15 minut

220 Kč