Tropická sauna

Provozní teplota: 35 - 45°C, maximálně 55°C
Provozní vlhkost: 55 - 60%, maximálně 70%
Doporučená délka pobytu: 15 - 20 min
Počet doporučených cyklů: 1
Kapacita sauny: 5 osob

Tento typ lázně kombinuje svým technickým vybavením, designem a provozními parametry suché finské sauny a parní lázně s vlhkým provozem. Klima v kabině evokuje tropické prostředí, tedy velmi teplo a hodně vlhko. Cirkulace vody na vestavěné skalní atrakci způsobuje potřebný trvalý odpar vody v kamny prohřívané kabině. Dřevěné obložení stropu a části stěn pomáhá absorbovat velké teplotní a vlhkostní změny při provozu a rovněž uvolňuje příjemné vonné silice.

Wellness & SPA

Náš hotel disponuje jedním z nejmodernějším Wellness & Spa center v České Republice s širokou nabídkou služeb. Přijďte se ponořit do oázy klidu a harmonie v příjemném prostředí o celkové rozloze 800 m2.

Více »

Kongresy a konference

Jsme ideálním místem pro uspořádání konferencí, školení, jednání, večírků, teambuildingu a dalších akcí. Nabízíme špičkové vybavení a technické zázemí, různorodé prostory, speciální menu a další.

Více »

Sport a volný čas

Hotel disponuje velkým vnitřním i venkovním sportovištěm, které potěší každého návštěvníka, a navíc spoustu okolních zajímavých míst. Vyberte si z naší nabídky volnočasových aktivit a zpříjemněte si pobyt neobyčejnými zážitky.

Více »