Wellness & Spa centrum

wellness

Provozní doba a všeobecné informace

 

Pondělí - Neděle

13:00 - 22:00

V období od října do konce dubna je otevřeno o víkendech a svátcích od 10.00 do 22.00 hod.

 

Aktuální obsazenost

 
Načítám...
 

Vstup do této části hotelu je možný pouze pro osoby starší 15ti let. Jedná se o bezplavkovou a klidovou zónu.

Při vstupu do Wellness & Spa se nachází samostatná recepce, kde obdržíte sarong a wellness osušku v ceně vstupného.

Ubytovaní hosté musí mít s sebou kartu od pokoje pro vstup a uzavření šatní skříňky.

Rezervace vstupu do společných prostor Wellness & Spa neprovádíme. Masáže je nutné objednávat, nejlépe předem.

Finské sauny

 85 - 95 °C
 0 - 5 %

Pro většinu milovníků saun je finská sauna klasikou, kvůli které do wellness chodí. V našem komplexu najdete rovnou dvě finské sauny. Jedna je menší v hlavní části a je obložena voňavým cedrovým dřevem. Druhá, větší finská sauna se nachází za venkovní terasou a její strop zdobí štípané cedrové dřevo.

Wellness & Spa centrum | Hotel Jezerka

Biosauna a tropická sauna

 35 - 55 °C
 50 - 60 %

Tyto dvě sauny jsou vhodné pro osoby, které hůře snášejí velké teploty. Biosauna je ve spojení s vonnými esencemi, které se aplikují do misek nad kamny, kombinací sauny a aromaterapie. Tropická sauna je díky jezírku s vodopádem provozně vlhčím typem sauny. Cirkulace vody na vestavné skalní atrakci způsobuje potřebný odpar vody v kamny prohřívané kabině.

Wellness & Spa centrum | Hotel Jezerka

Infra kabina, infra lavice, sluneční louka

 40 - 55 °C
 do 60 %

Infra kabiny a infra lavice jsou osazeny zářiči Vitae, které produkují různé vlnové délky záření, čímž dochází nejen k prohřátí kůže, ale záření prostupuje i do podkoží. Zářiče mají léčebné účinky. Infra kabiny jsou vhodné pro osoby, které špatně snášejí vysoké teploty.

Sluneční louka pracuje na principu infračerveného záření, které prohřívá pokožku a lehce opaluje. V prostoru se nachází lehátka, na kterých můžete klidně relaxovat. Doporučujeme použít sluneční brýle nebo mít zavřené oči.

Wellness & Spa centrum | Hotel Jezerka

Solná lázeň s inhalátorem a hammam

 35 - 45 °C
 70 - 100 %

Horká pára se solnou esencí v kombinaci se solným kamenem příjemně působí na dýchací cesty a pokožku. V Tureckém hammamu na Vás bude blahodárně působit horká pára s mátovou nebo jinou esencí. Obě tyto parní procedury působí na regeneraci přetíženého svalstva a kloubů, uvolňují dýchací cesty a příznivě působí při léčbě nachlazení.

haman

Tepidárium a Amorova komora

Tepidárium je druh prohřívárny v kombinaci s odpočívárnou. Lze ho využít před i po saunových procedurách případně masážích. Slouží k celkovému prohřátí těla a relaxaci a odpočinku.

Vyhřívané vodní lůžko v Amorově komoře Vám dovolí relaxaci v maximálním soukromí stranou od ostatních návštěvníků wellness&spa centra.

tepidárium

Vířivky, bazén s protiproudem a Kneippův chodník

 Bazén: 32 °C
 Vířivka: 36 °C

Ve společné části se nahází vnitřní kruhová vířivka a venkovní nerezová vířivka. Pokud zatoužíte po soukromí, ale chcete využít i ostatní služby společné části wellness&spa centra, můžete si samostatně za příplatek pronajmout vířivku střešní. K vodním radovánkám je dále možné využít vnitřní bazén s protiproudem a chrličem.

Pro prokrvení dolních končetin je skvělou procedurou tzv. Kneippův chodník. Je doporučeno zvolna v bazénku přešlapovat z nohy na nohu. Po cca 1 minutě (individuální záležitost) se překročí do sousedního bazénku a opět se doporučuje zmíněný volný pohyb po uvedenou dobu.

Wellness & Spa centrum | Hotel Jezerka

Ochlazovny, ledové vědro, led a koupel nohou

K ochlazení po saunových procedurách lze využít vnitřní a venkovní ochlazovací bazénky, vědro s ledovou vodou a šupinkový led. Způsob ochlazení je pro každého individuální a je proto nutné užívat ochlazovací bazény s rozvahou a případně se před vstupem poradit s obsluhou nebo lékařem. Chlad přiměje cévy, aby se stáhly, a vrátí krevní oběh do stabilního stavu. Obnovení "zchlazeného" krevního oběhu se urychlí pomocí teplé lázně nohou v sedě. Koupel nohou trvá 3 - 5 minut. Před vstupem do ochlazovacího bazénku je nutno se opláchnout ve sprše!

ochlazovna

Odpočívárny a Vital bar

Odpočinek po pobytu v prohřívárnách se doporučuje v horizontální poloze na lehátkách. Využít lze například odpočívárnu Sunset, na kterou navazují dvě privátní odpočívárny s vyhřívanými vodními lůžky. Za příznivého počasí lze využít lehátka na terase Sunrise. V odpočívárnách je nezbytné důsledně dodržovat klidový režim. Doporučuje se při odpočinku rovněž doplňovat tekutiny - nealkoholické nesycené (voda, ovocné nápoje apod.) Nápoje Vám připravíme ve Vital baru, kde nabízíme i oblíbené džusy z čerstvého ovoce a zeleniny.

Wellness & Spa centrum | Hotel Jezerka

Wellness služby

Otevírací doba jednotlivých částí Wellness & Spa je odlišná.
Pro privátní wellness, masáže a kosmetiku je nutné se objednat předem.

 Velkolepé wellness s více než 18 sekcemi
 Tři samostatné privátní sekce
 Parkoviště zdarma
 Masáže
 Kosmetika
 Vital bar
 Restaurace
 Dárkové poukazy
 Klubová karta s 20% slevou