Střešní VIP zóna s vířivkou

Možná délka pobytu: dle provozní doby wellness&spa
Teplota vířivky: 36-38 ֯C
Kapacita lázně: 4 osoby
Doporučená délka jednorázového pobytu ve vířivce: cca 10-15 minut

Prostor střechy wellness centra je připraven poskytnou pro páry a menší skupinky oddělenou VIP zónu, kde můžete nerušeně relaxovat. Nachází se zde vířivka pro 4 osoby a lehátka k relaxaci. V létě je možné prostor využívat i pro opalování.

 

Ceník
Příplatek 100 Kč / osoba / 90minut k základnímu vstupu do wellness&spa dle tarifu.

Obsazenost wellness

opět otevřeno od
13:00
03.02.2023

Wellness & SPA

Náš hotel disponuje jedním z nejmodernějším Wellness & Spa center v České Republice s širokou nabídkou služeb. Přijďte se ponořit do oázy klidu a harmonie v příjemném prostředí o celkové rozloze 800 m2.

Více »

Kongresy a konference

Jsme ideálním místem pro uspořádání konferencí, školení, jednání, večírků, teambuildingu a dalších akcí. Nabízíme špičkové vybavení a technické zázemí, různorodé prostory, speciální menu a další.

Více »

Sport a volný čas

Hotel disponuje velkým vnitřním i venkovním sportovištěm, které potěší každého návštěvníka, a navíc spoustu okolních zajímavých míst. Vyberte si z naší nabídky volnočasových aktivit a zpříjemněte si pobyt neobyčejnými zážitky.

Více »

hotel Jezerka

O hotelu

Kongres hotel Jezerka je moderní hotel zaměřený na firemní akce a rekreační pobyty. Nachází se v krásné přírodní oblasti východních Čech v samém srdci CHKO Železné hory.

Okolí hotelu je krásné a jako stvořené pro rekreaci, odpočinek a sportovní či kulturní aktivity.

Hotel se nachází v těsné blízkosti sečské přehrady a zříceniny hradu Oheb a hradu Vildštejn. Hotel je vzdálen 110km od Prahy a 130km od Brna a díky své skvělé lokaci je dostupný z každého koutu republiky.