Sluneční louka

Možná délka pobytu: 4 - 15 min.
Doporučená délka pobytu: 4 - 15 min. - dle fototypu opalující se osoby
Počet doporučených cyklů: max. 1 cyklus/den
Kapacita: max. 4 osoby

Výkonné sluneční lampy vyzařují světlo potřebné pro lehké opalování a prohřívání těla ležících osob, které je velmi blízké skutečnému slunečnímu svitu.

Vhodné používat pravidelné slunění při poruchách látkové výměny především během zimní sezóny a proti jarním onemocněním.

Lidé mají různé druhy pokožky (fototyp) s různou absorpční schopností a délka slunění musí být zvolena s ohledem na fotoyp každého jednotlivého uživatele a s ohledem na četnost používání tohoto nebo jiných podobných zářičů (slunečních či solárních).

Při použití používejte sluneční brýle nebo mějte zavřené oči.

Před návštěvou sluneční louky odstraňte z těla kosmetické přípravky.

Měňte polohu těla.

Wellness & SPA

Náš hotel disponuje jedním z nejmodernějším Wellness & Spa center v České Republice s širokou nabídkou služeb. Přijďte se ponořit do oázy klidu a harmonie v příjemném prostředí o celkové rozloze 800 m2.

Více »

Kongresy a konference

Jsme ideálním místem pro uspořádání konferencí, školení, jednání, večírků, teambuildingu a dalších akcí. Nabízíme špičkové vybavení a technické zázemí, různorodé prostory, speciální menu a další.

Více »

Sport a volný čas

Hotel disponuje velkým vnitřním i venkovním sportovištěm, které potěší každého návštěvníka, a navíc spoustu okolních zajímavých míst. Vyberte si z naší nabídky volnočasových aktivit a zpříjemněte si pobyt neobyčejnými zážitky.

Více »