Vnitřní aktivity

Indoor aktivity_main | Hotel Jezerka
Akvafit centrum | Hotel Jezerka

Profesionální střelnice

Hotel disponuje krytou tunelovou střelnicí se dvěma střeleckými boxy. Umožňuje střelbu na vzdálenost 19,5 metru. Střelnice je přístupná pouze za přítomnosti správce střelnice během provozní doby a to na základě předchozí rezervace provedené minimálně 48 hodin předem. Zájemci o střelbu, kteří nevlastní zbrojní průkaz, mají možnost vyzkoušet střelbu s instruktorem.

Indoor aktivity_sml | Hotel Jezerka

3D laserová střelnice

Laserová střelnice VR HUNTER je nejnovější a nejmodernější laserový střelecký trenažér pro celou rodinu. Zprostředkuje Vám radost ze střelby v bezpečném a pohodlném prostředí. Střelci střílí realistickými zbraněmi na hry promítající se na velkou projekční plochu. Použitím moderní elektroniky, laserové a počítačové technologie je dosaženo reálného požitku ze střelby. Přijďte a vyzkoušejte sami. Laserová střelnice je vhodná i pro děti.

Indoor aktivity_sml | Hotel Jezerka

Golfový trenažér

Golfový simulátor vám umožní hru na 56 hřištích Visual Sports golf a na 15 hřištích Real golf, dále driving range, nearest to pin, longest drive, chipping practise. Lze využít i simulace jiných sportů jako například hokej, fotbal. Při hře se využívají reálné míče či sportovní náčiní. Každý sport má několik úrovní obtížnosti. Hrát mohou děti i dospělí.

Indoor aktivity_sml | Hotel Jezerka

Bowling a squash

V hotelu jsou k dispozici mimo jiné dvě bowlingové dráhy, které se nacházejí poblíž restaurace. Bowling je v provozu denně od 9 do 22 hod. Pokud ho chcete využívat, doporučujeme z důvodu vysokého zájmu rezervaci předem. V přízemí, pod vnitřním bazénem, jsou k dispozici dva kurty na squash. Vybavení pro tento sport Vám zapůjčíme na hotelové recepci.

Indoor aktivity_sml | Hotel Jezerka

Dětský koutek

Prolézací dětský koutek se skluzavkou a balónky naleznete při cestě z recepce směrem na wellness. Koutek je určen našim nejmenším hostům pod dohledem rodičů. V letních měsících je přístupný i z venkovní terasy. V areálu hotelu naleznete ještě tři venkovní dětská hřiště, která můžete využít za pěkného počasí.

Indoor aktivity_sml | Hotel Jezerka

Tělocvična a herna

V hotelu se nachází tělocvična o rozměru 10 x 6,7 metru, kde je možné provádět běžné sálové aktivity. Obvykle jsou zde umístěny dva stoly na stolní tenis. Tělocvičnu najdete v prostoru akvafitcentra vedle squashových kurtů. Proti hlavní restauraci najdete hernu s kulečníkem, stolním fotbálkem, šipkami a televizorem, kde můžete sledovat třeba sportovní přenosy.

Indoor aktivity_sml | Hotel Jezerka

Posilovna

Moderní hotelová posilovna prošla rekonstrukcí v roce 2019. Najdete zde běžecký pás, eliptický trenažér, rotoped, multifunkční posilovací věž, Leg press, posilovací lavici, žebřiny se závěsnou hrazdou, jednoručky do 42 kg a další vybavení, které Vám umožní jak silový tak kardio trénink celého těla.

Indoor aktivity_sml | Hotel Jezerka

Hotelové služby

Ubytování od 15.00 hod. a vyklizení pokojů do 10.00 hod.

 Wellness & Spa centrum
 Hotelová restaurace a lobby
 Parkoviště zdarma
 Masáže
 Kongresové prostory až pro 350 osob
 Wi-Fi
 Pokojová služba
 Výtah
 Venkovní bazén
 Vnitřní a venkovní sportoviště
 Fitness
 Vnitřní bazén pro ubytované
Příplatkové služby
Přistýlka

500 Kč / noc

Dětská postýlka

200 Kč / noc

Poplatek za domácí zvíře

250 Kč / noc

Důležité odkazy