Vnitřní aktivity

Indoor aktivity_main | Hotel Jezerka
Akvafit centrum | Hotel Jezerka

Profesionální střelnice

Hotel disponuje krytou tunelovou střelnicí se dvěma střeleckými boxy. Umožňuje střelbu na vzdálenost 19,5 metru. Střelnice je přístupná pouze za přítomnosti správce střelnice během provozní doby (úterý, čtvrtek 10:00 - 17:00) a to na základě předchozí rezervace provedené minimálně 48 hodin předem. Zájemci o střelbu, kteří nevlastní zbrojní průkaz, mají možnost vyzkoušet střelbu s instruktorem.

Indoor aktivity_sml | Hotel Jezerka

3D laserová střelnice

Laserová střelnice VR HUNTER je nejnovější a nejmodernější laserový střelecký trenažér pro celou rodinu. Zprostředkuje Vám radost ze střelby v bezpečném a pohodlném prostředí. Střelci střílí realistickými zbraněmi na hry promítající se na velkou projekční plochu. Použitím moderní elektroniky, laserové a počítačové technologie je dosaženo reálného požitku ze střelby. Přijďte a vyzkoušejte sami. Laserová střelnice je vhodná i pro děti.

Indoor aktivity_sml | Hotel Jezerka

Golfový trenažér

Golfový simulátor vám umožní hru na 56 hřištích Visual Sports golf a na 15 hřištích Real golf, dále driving range, nearest to pin, longest drive, chipping practise. Lze využít i simulace jiných sportů jako například hokej, fotbal. Při hře se využívají reálné míče či sportovní náčiní. Každý sport má několik úrovní obtížnosti. Hrát mohou děti i dospělí.

Indoor aktivity_sml | Hotel Jezerka

Bowling a squash

V hotelu jsou k dispozici mimo jiné dvě bowlingové dráhy, které se nacházejí poblíž restaurace. Bowling je v provozu denně od 9 do 22 hod. Pokud ho chcete využívat, doporučujeme z důvodu vysokého zájmu rezervaci předem. V přízemí, pod vnitřním bazénem, jsou k dispozici dva kurty na squash. Vybavení pro tento sport Vám zapůjčíme na hotelové recepci.

Indoor aktivity_sml | Hotel Jezerka

Dětský koutek

Prolézací dětský koutek se skluzavkou a balónky naleznete při cestě z recepce směrem na wellness. Koutek je určen našim nejmenším hostům pod dohledem rodičů. V letních měsících je přístupný i z venkovní terasy. V areálu hotelu naleznete ještě tři venkovní dětská hřiště, která můžete využít za pěkného počasí.

Indoor aktivity_sml | Hotel Jezerka

Tělocvična a herna

V hotelu se nachází tělocvična o rozměru 10 x 6,7 metru, kde je možné provádět běžné sálové aktivity. Obvykle jsou zde umístěny dva stoly na stolní tenis. Tělocvičnu najdete v prostoru akvafitcentra vedle squashových kurtů. Proti hlavní restauraci najdete hernu s kulečníkem, stolním fotbálkem, šipkami a televizorem, kde můžete sledovat třeba sportovní přenosy.

Indoor aktivity_sml | Hotel Jezerka

Posilovna

Moderní hotelová posilovna prošla rekonstrukcí v roce 2019. Najdete zde běžecký pás, eliptický trenažér, rotoped, multifunkční posilovací věž, Leg press, posilovací lavici, žebřiny se závěsnou hrazdou, jednoručky do 42 kg a další vybavení, které Vám umožní jak silový tak kardio trénink celého těla.

Indoor aktivity_sml | Hotel Jezerka

Hotelové služby

Ubytování od 15.00 hod. a vyklizení pokojů do 10.00 hod.

 Wellness & Spa centrum
 Hotelová restaurace a lobby
 Parkoviště zdarma
 Masáže
 Kongresové prostory až pro 350 osob
 Wi-Fi
 Pokojová služba
 Výtah
 Venkovní bazén
 Vnitřní a venkovní sportoviště
 Fitness
 Vnitřní bazén pro ubytované
Příplatkové služby
Přistýlka

500 Kč / noc

Dětská postýlka

200 Kč / noc

Poplatek za domácí zvíře

250 Kč / noc

Důležité odkazy