Do 10ti kilometrů

Seč u Chrudimi

Vzdálenost: 4km
Město Seč se nachází asi 16 km jihozápadně od Chrudimi, leží v samotném centru Železných hor.

Zřícenina hradu Oheb

Vzdálenost: 3km
Hrad Oheb na ostrohu nad hladinou byl postaven ve 14. stol. a roku 1553 byl již neobydlený.

Zřícenina hradu Vildštejn (Seč)

Vzdálenost: 3km
Vildštejn - zbytky zříceniny drobného hrádku z poloviny 14. století. Nachází se nad tunelem u hráze Sečské vodní nádrže.

CHKO Železné hory

Celé Železné hory jsou bohatě pokryty zelení. Lesy jsou střídány loukami, pastvinami a poli.

Obsazenost wellness

opět otevřeno od
10:00
10.12.2022

Wellness & SPA

Náš hotel disponuje jedním z nejmodernějším Wellness & Spa center v České Republice s širokou nabídkou služeb. Přijďte se ponořit do oázy klidu a harmonie v příjemném prostředí o celkové rozloze 800 m2.

Více »

Kongresy a konference

Jsme ideálním místem pro uspořádání konferencí, školení, jednání, večírků, teambuildingu a dalších akcí. Nabízíme špičkové vybavení a technické zázemí, různorodé prostory, speciální menu a další.

Více »

Sport a volný čas

Hotel disponuje velkým vnitřním i venkovním sportovištěm, které potěší každého návštěvníka, a navíc spoustu okolních zajímavých míst. Vyberte si z naší nabídky volnočasových aktivit a zpříjemněte si pobyt neobyčejnými zážitky.

Více »

hotel Jezerka

O hotelu

Kongres hotel Jezerka je moderní hotel zaměřený na firemní akce a rekreační pobyty. Nachází se v krásné přírodní oblasti východních Čech v samém srdci CHKO Železné hory.

Okolí hotelu je krásné a jako stvořené pro rekreaci, odpočinek a sportovní či kulturní aktivity.

Hotel se nachází v těsné blízkosti sečské přehrady a zříceniny hradu Oheb a hradu Vildštejn. Hotel je vzdálen 110km od Prahy a 130km od Brna a díky své skvělé lokaci je dostupný z každého koutu republiky.