Profesionální střelnice

Krytá profesionální střelnice disponuje dvěma palebnými postaveními, délkou 20m, terčovými místy s dálkovým ovládáním a snímacími kamerami s monitorem pro okamžité zobrazení výsledků střelby. Je možné používat zbraně vzduchové, airsoftové, flobertky, ale i využít standardní palné zbraně do ráže max. 9 x 19 mm.

Pro střelbu není třeba vlastní zbrojní průkaz. Některé zbraně je možné používat zcela volně, jiné za přítomnosti kvalifikovaného instruktora.

Pokud uvažuje o rezervaci střelnice včetně využití našeho instruktora, oznamte nám prosím tuto skutečnost minimálně dva dny předem.

Pokropte terče sprškou nábojů a užijte si skvělý zážitek, o kterém budete všem vyprávět. Nyní s 10% slevou:

Ceník - profesionální střelnice
Pronájem střelnice 200 Kč / 1 box na 30 minut
Instruktor 300 Kč / 1 box na 30 minut
Zbraň - standard (Flobertka) 200 Kč / 1 kus na 30 minut
Zbraň - exclusive (CZ 75 D Compact nebo CZ 75 sp 01 Shadow) 350 Kč / 1 kus na 30 minut
Střelecké doplňky 10 Kč / osoba
Terč 10 Kč / osoba
Náboje Diabolo 1 Kč / kus
Náboje Florbert 5 Kč / kus
Náboje 9x19 mm Luger 10 Kč / kus

Wellness & SPA

Náš hotel disponuje jedním z nejmodernějším Wellness & Spa center v České Republice s širokou nabídkou služeb. Přijďte se ponořit do oázy klidu a harmonie v příjemném prostředí o celkové rozloze 800 m2.

Více »

Kongresy a konference

Jsme ideálním místem pro uspořádání konferencí, školení, jednání, večírků, teambuildingu a dalších akcí. Nabízíme špičkové vybavení a technické zázemí, různorodé prostory, speciální menu a další.

Více »

Sport a volný čas

Hotel disponuje velkým vnitřním i venkovním sportovištěm, které potěší každého návštěvníka, a navíc spoustu okolních zajímavých míst. Vyberte si z naší nabídky volnočasových aktivit a zpříjemněte si pobyt neobyčejnými zážitky.

Více »