Bowling a squash

Bowling

Hotelovým hostům i návštěvníkům hotelu jsou k dispozici dvě plnohodnotné bowlingové dráhy, které splňují normy asociace tohoto sportu. Samozřejmostí je zobrazovací zařízení a možnost tisku výsledků jednotlivých zápasů. Součástí je i půjčovna speciální sportovní obuvi.

Squash

Dva squashové kurty uspokojí  každého, kdo se tomuto sportu věnuje ať jako začínající  hráč, tak i zkušený profesionál. Součástí jsou samostatné  šatny a posezení pro diváky i hráče. V těsné blízkosti kurtů je i interim pro objednávky na barech.

Ceník - bowling a squash
Bowling 220 Kč / hodina / dráha    
Squash 180 Kč / hodina / kurt Raketa na squash 40 Kč / ks Míček 10 Kč / ks

Obsazenost wellness

opět otevřeno od
13:00
03.02.2023

Wellness & SPA

Náš hotel disponuje jedním z nejmodernějším Wellness & Spa center v České Republice s širokou nabídkou služeb. Přijďte se ponořit do oázy klidu a harmonie v příjemném prostředí o celkové rozloze 800 m2.

Více »

Kongresy a konference

Jsme ideálním místem pro uspořádání konferencí, školení, jednání, večírků, teambuildingu a dalších akcí. Nabízíme špičkové vybavení a technické zázemí, různorodé prostory, speciální menu a další.

Více »

Sport a volný čas

Hotel disponuje velkým vnitřním i venkovním sportovištěm, které potěší každého návštěvníka, a navíc spoustu okolních zajímavých míst. Vyberte si z naší nabídky volnočasových aktivit a zpříjemněte si pobyt neobyčejnými zážitky.

Více »

hotel Jezerka

O hotelu

Kongres hotel Jezerka je moderní hotel zaměřený na firemní akce a rekreační pobyty. Nachází se v krásné přírodní oblasti východních Čech v samém srdci CHKO Železné hory.

Okolí hotelu je krásné a jako stvořené pro rekreaci, odpočinek a sportovní či kulturní aktivity.

Hotel se nachází v těsné blízkosti sečské přehrady a zříceniny hradu Oheb a hradu Vildštejn. Hotel je vzdálen 110km od Prahy a 130km od Brna a díky své skvělé lokaci je dostupný z každého koutu republiky.