Privátní odpočívárna Romantic

V dostavbě wellness&spa centra naleznete samostatnou privátní odpočívárnu pod názvem „Romantic“.

Tuto odpočívárnu je možné samostatně pronajmout minimálně na dobu 90 minut. Odpočívárna je koncipována pro 2 osoby.

Součástí privátní odpočívárny je infralavice vybavená moderními širokospektrálními infrazářiči, které poskytují kompletní zářící spektrum infračerveného záření a jako přidanou hodnotu vyzařují příjemné oranžové světlo, které pozitivně působí na psychiku. Sezením na lavici prohříváte záda, trup, ruce a nohy.

V odpočívárně dále můžete využít pohodlné dvoulůžko, minibar s nápoji (konzumace se platí dle skutečnosti nad rámec pronájmu), moderní LCD televizor a sprchu. Romantickou atmosféru podtrhne tlumené led osvětlení, kde si sami můžete nastavit barevnost světla.

Pokud si tuto privátní odpočívárnu rezervujete v době, kdy je otevřena společná část wellness&spa, můžete využívat všechny ostatní atrakce veřejné části wellness&spa centra v původní části i přístavbě a to za předpokladu, že nejsou rezervovány jinou skupinou.

 

Privátní odpočívárna Romantic
Vstup pro 2 osoby na 90 minut 700 Kč
Každých dalších 30 minut 200 Kč

Uvedené ceny jsou včetně 21% DPH.

 

Vstup do privátní odpočívárny je možný od 15 let.
Vstup je možný přes recepci wellness&spa centra nebo samostatným vchodem v zadní části budovy. Zakoupení vstupu do odpočívárny Romantic opravňuje k užívání společných, samostatně placených prostor wellness&spa centra (v době, kdy jsou otevřeny veřejnosti).
Provozní doba privátní odpočívárny Romantic je od 8.00 do 24.00 hod.
Rezervace je možné provádět na hlavní hotelové recepci nebo na recepci wellness&spa centra.

Obsazenost wellness

12
hostů

Wellness & SPA

Náš hotel disponuje jedním z nejmodernějším Wellness & Spa center v České Republice s širokou nabídkou služeb. Přijďte se ponořit do oázy klidu a harmonie v příjemném prostředí o celkové rozloze 800 m2.

Více »

Kongresy a konference

Jsme ideálním místem pro uspořádání konferencí, školení, jednání, večírků, teambuildingu a dalších akcí. Nabízíme špičkové vybavení a technické zázemí, různorodé prostory, speciální menu a další.

Více »

Sport a volný čas

Hotel disponuje velkým vnitřním i venkovním sportovištěm, které potěší každého návštěvníka, a navíc spoustu okolních zajímavých míst. Vyberte si z naší nabídky volnočasových aktivit a zpříjemněte si pobyt neobyčejnými zážitky.

Více »

hotel Jezerka

O hotelu

Kongres hotel Jezerka je moderní hotel zaměřený na firemní akce a rekreační pobyty. Nachází se v krásné přírodní oblasti východních Čech v samém srdci CHKO Železné hory.

Okolí hotelu je krásné a jako stvořené pro rekreaci, odpočinek a sportovní či kulturní aktivity.

Hotel se nachází v těsné blízkosti sečské přehrady a zříceniny hradu Oheb a hradu Vildštejn. Hotel je vzdálen 110km od Prahy a 130km od Brna a díky své skvělé lokaci je dostupný z každého koutu republiky.