Privátní mini wellness

V našem hotelu je vám k dispozici také privátní mini wellness s vířivkou a saunou pro absolutní soukromí. V tomto prostoru naleznete také odpočinkovou zónu s velkým výběrem televizních programů, možností přehrávání hudby a bohatým minibarem s alkem i nealkem.

Finská sauna

Finská sauna je horkovzdušná suchá lázeň, při které jde o cílené střídání teplotních nárazů horkého vzduchu v kontrastu s ledovou vodní koupelí nebo sprchou. Pro zvýšení účinků horka v „potírně“ se může provádět automasáž nejrůznějšími masážními žínkami a kartáči. Přiměřeným počtem střídání cyklů pobytu v potírně a cyklů ochlazení lze individuálně dosáhnout potřebných účinků sauny.

Provozní teplota: 50 - 95 °C, maximálně 110°C

Účinky saunování spočívají v celkovém uvolnění pohybového aparátu, poruchy krevního tlaku (hypotonie), chronické katary dýchacích cest, artrózy, degenerativní kloubní onemocnění, revmatismus, detoxikace organismu, vyplavování endorfinů - hormonů štěstí, posilování imunity - prevence proti chřipkám a nachlazení, doplňková kůra při hubnutí.

Je třeba dbát zvýšené opatrnosti při nesnášenlivosti vysokých teplot. Saunování není vhodné ani při akutních zánětlivých, zejména horečnatých onemocněních, vysokém tlaku, vysokém stupni gravidity nebo s nezhojenými ranami. Případně dle upozornění lékaře.

Po saunování je nutné dodat tělu ztracené tekutiny.

Vnitřní privátní vířivka

Vířivka je určena k relaxaci a hydromasážím v rámci saunové procedury. Způsob užívání je pro každého individuální (stejně jako samostatný pobyt ve vířivce) a je proto nutné užívat vířivku s rozvahou a případně se předem poradit s odbornou osobou (saunér, lékař apod.).

 

Privátní mini wellness (privátní sauna, vířivka, odpočinková zóna) max. pro 4 osoby
Vstup pro 2 osoby na 90 minut 900 Kč
Každých dalších 30 minut 300 Kč
Každá další osoba na 90 minut 250 Kč
Každá další osoba 30 minut navíc 75 Kč

Uvedené ceny jsou včetně 21% DPH.

Vstup do mini wellness je možný i pro osoby mladší 15-ti let.
Při vstupu do Wellness & Spa se nachází samostatná recepce, kde obdržíte sarong a wellness osušku v ceně vstupného.
Ubytovaní hosté musí mít s sebou kartu od pokoje pro vstup a uzavření šatní skříňky.
Provozní doba privátního miniwellness je každý den od 8.00 do 24.00 hod. Nutná rezervace předem!

Obsazenost wellness

opět otevřeno od
13:00
03.02.2023

Wellness & SPA

Náš hotel disponuje jedním z nejmodernějším Wellness & Spa center v České Republice s širokou nabídkou služeb. Přijďte se ponořit do oázy klidu a harmonie v příjemném prostředí o celkové rozloze 800 m2.

Více »

Kongresy a konference

Jsme ideálním místem pro uspořádání konferencí, školení, jednání, večírků, teambuildingu a dalších akcí. Nabízíme špičkové vybavení a technické zázemí, různorodé prostory, speciální menu a další.

Více »

Sport a volný čas

Hotel disponuje velkým vnitřním i venkovním sportovištěm, které potěší každého návštěvníka, a navíc spoustu okolních zajímavých míst. Vyberte si z naší nabídky volnočasových aktivit a zpříjemněte si pobyt neobyčejnými zážitky.

Více »

hotel Jezerka

O hotelu

Kongres hotel Jezerka je moderní hotel zaměřený na firemní akce a rekreační pobyty. Nachází se v krásné přírodní oblasti východních Čech v samém srdci CHKO Železné hory.

Okolí hotelu je krásné a jako stvořené pro rekreaci, odpočinek a sportovní či kulturní aktivity.

Hotel se nachází v těsné blízkosti sečské přehrady a zříceniny hradu Oheb a hradu Vildštejn. Hotel je vzdálen 110km od Prahy a 130km od Brna a díky své skvělé lokaci je dostupný z každého koutu republiky.