Privátní mini wellness

V našem hotelu je vám k dispozici také privátní mini wellness s vířivkou a saunou pro absolutní soukromí. V tomto prostoru naleznete také odpočinkovou zónu s velkým výběrem televizních programů, možností přehrávání hudby a bohatým minibarem s alkem i nealkem.

Finská sauna

Finská sauna je horkovzdušná suchá lázeň, při které jde o cílené střídání teplotních nárazů horkého vzduchu v kontrastu s ledovou vodní koupelí nebo sprchou. Pro zvýšení účinků horka v „potírně“ se může provádět automasáž nejrůznějšími masážními žínkami a kartáči. Přiměřeným počtem střídání cyklů pobytu v potírně a cyklů ochlazení lze individuálně dosáhnout potřebných účinků sauny.

Provozní teplota: 50 - 95 °C, maximálně 110°C

Účinky saunování spočívají v celkovém uvolnění pohybového aparátu, poruchy krevního tlaku (hypotonie), chronické katary dýchacích cest, artrózy, degenerativní kloubní onemocnění, revmatismus, detoxikace organismu, vyplavování endorfinů - hormonů štěstí, posilování imunity - prevence proti chřipkám a nachlazení, doplňková kůra při hubnutí.

Je třeba dbát zvýšené opatrnosti při nesnášenlivosti vysokých teplot. Saunování není vhodné ani při akutních zánětlivých, zejména horečnatých onemocněních, vysokém tlaku, vysokém stupni gravidity nebo s nezhojenými ranami. Případně dle upozornění lékaře.

Po saunování je nutné dodat tělu ztracené tekutiny.

Vnitřní privátní vířivka

Vířivka je určena k relaxaci a hydromasážím v rámci saunové procedury. Způsob užívání je pro každého individuální (stejně jako samostatný pobyt ve vířivce) a je proto nutné užívat vířivku s rozvahou a případně se předem poradit s odbornou osobou (saunér, lékař apod.).

 

Privátní mini wellness (privátní sauna, vířivka, odpočinková zóna) max. pro 4 osoby
Vstup pro 2 osoby na 90 minut 900 Kč
Každých dalších 30 minut 300 Kč

 

Vstup do této části hotelu je možný pouze pro osoby starší 15-ti let.
Jedná se o bezplavkovou a klidovou zónu.
Při vstupu do Wellness & Spa se nachází samostatná recepce, kde obdržíte sarong a wellness osušku v ceně vstupného.
Ubytovaní hosté musí mít s sebou kartu od pokoje pro vstup a uzavření šatní skříňky.
Provozní doba privátního miniwellness je každý den od 8.00 do 24.00 hod. Nutná rezervace předem!

 

Wellness & SPA

Náš hotel disponuje jedním z nejmodernějším Wellness & Spa center v České Republice s širokou nabídkou služeb. Přijďte se ponořit do oázy klidu a harmonie v příjemném prostředí o celkové rozloze 800 m2.

Více »

Kongresy a konference

Jsme ideálním místem pro uspořádání konferencí, školení, jednání, večírků, teambuildingu a dalších akcí. Nabízíme špičkové vybavení a technické zázemí, různorodé prostory, speciální menu a další.

Více »

Sport a volný čas

Hotel disponuje velkým vnitřním i venkovním sportovištěm, které potěší každého návštěvníka, a navíc spoustu okolních zajímavých míst. Vyberte si z naší nabídky volnočasových aktivit a zpříjemněte si pobyt neobyčejnými zážitky.

Více »