Velký sál

Velký sál je určen až pro 127 míst při divadelním uspořádání, sál je vybaven zatemňovacím systémem, promítacím plátnem s dataprojektorem a profesionálním ozvučovacím systémem Surround. Toto řešení umožňuje využít tento prostor nejen pro školení, ale i k prezentacím multimediálních aplikací.

Zobrazovací technika:

  • 1× elektrické projekční plátno šíře 280 cm
  • 1× datový projektor

Ozvučení:

Soustava reproduktorů umožňující využití  jak při přednáškách, tak v případě filmové projekce (vícekanálový prostorový zvuk). Sdružené řízení přenosným ovladačem s dotykovým displejem včetně ovládání osvětlení.

Vybavení sálu:

  • klimatizace
  • vzduchotechnika
  • denní světlo
  • možnost přirozeného větrání
  • flipchart
  • ozvučení

Možnosti uspořádání sálu:

DIVADLO
Kapacita: 127
Plocha: 115,9 m2

ŠKOLA
Kapacita: 84
Plocha: 115,9 m2

I-FORMA 2
Kapacita: 70
Plocha: 115,9 m2

I-FORMA 3
Kapacita: 102
Plocha: 115,9 m2

O-FORMA
Kapacita: 44
Plocha: 115,9 m2

BANKET
Kapacita: 72
Plocha: 115,9 m2

Obsazenost wellness

opět otevřeno od
13:00
03.02.2023

Wellness & SPA

Náš hotel disponuje jedním z nejmodernějším Wellness & Spa center v České Republice s širokou nabídkou služeb. Přijďte se ponořit do oázy klidu a harmonie v příjemném prostředí o celkové rozloze 800 m2.

Více »

Kongresy a konference

Jsme ideálním místem pro uspořádání konferencí, školení, jednání, večírků, teambuildingu a dalších akcí. Nabízíme špičkové vybavení a technické zázemí, různorodé prostory, speciální menu a další.

Více »

Sport a volný čas

Hotel disponuje velkým vnitřním i venkovním sportovištěm, které potěší každého návštěvníka, a navíc spoustu okolních zajímavých míst. Vyberte si z naší nabídky volnočasových aktivit a zpříjemněte si pobyt neobyčejnými zážitky.

Více »

hotel Jezerka

O hotelu

Kongres hotel Jezerka je moderní hotel zaměřený na firemní akce a rekreační pobyty. Nachází se v krásné přírodní oblasti východních Čech v samém srdci CHKO Železné hory.

Okolí hotelu je krásné a jako stvořené pro rekreaci, odpočinek a sportovní či kulturní aktivity.

Hotel se nachází v těsné blízkosti sečské přehrady a zříceniny hradu Oheb a hradu Vildštejn. Hotel je vzdálen 110km od Prahy a 130km od Brna a díky své skvělé lokaci je dostupný z každého koutu republiky.