Kongresový sál

Prostory kongresového centra jsou vybaveny moderní audiovizuální technikou jako jsou interaktivní tabule, datové projektory, elektronicky stahovatelné projekční plochy, řídítelně audiosystémy a kvalitní ozvučení. Plazmové ploché displeje ve všech prostorách hotelu Vás mohou informovat o aktuálním průběhu konference. Nejmodernější snímací a záznamová technika umožňuje dokumentovat průběhy kongresů atd. Celý systém je ovládán sdruženým dotykovým přenosným ovladačem, což usnadňuje obsluhu systému. V sále je nainstalovaná profesionální osvětlovací technika.

Zobrazovací technika:

  • 1x elektrické projekční plátno šíře 5 m  (formát promítaného obrazu 16:10)
  • 2x elektrické projekční plátno šíře 2,4 m
  • 4x plazmový displej velikost 42“
  • 3x datový projektor

Ozvučení:

  • 18x reproduktor
  • 2x subwoofer
  • bezdrátové mikrofony
  • příprava pro systém tlumočení

Soustava reproduktorů umožňuje využití jak při přednáškách, tak v případě filmové projekce (vícekanálový prostorový zvuk).

Celý systém je ovládán sdruženým dotykovým přenosným ovladačem s jednoduchým ovládáním s možností ovládat  i osvětlení sálu.

Možnosti uspořádání sálu:

I-FORMA
Kapacita: 266
Plocha: 390 m2

DIVADLO
Kapacita: 382
Plocha: 390 m2

ŠKOLA
Kapacita: 252
Plocha: 390 m2

O-FORMA
Kapacita: 106
Plocha: 390 m2

BANKET
Kapacita: 200
Plocha: 390 m2

PARKET
Kapacita: 204
Plocha: 390 m2

I-MAX
Kapacita: 380
Plocha: 390 m2

Wellness & SPA

Náš hotel disponuje jedním z nejmodernějším Wellness & Spa center v České Republice s širokou nabídkou služeb. Přijďte se ponořit do oázy klidu a harmonie v příjemném prostředí o celkové rozloze 800 m2.

Více »

Kongresy a konference

Jsme ideálním místem pro uspořádání konferencí, školení, jednání, večírků, teambuildingu a dalších akcí. Nabízíme špičkové vybavení a technické zázemí, různorodé prostory, speciální menu a další.

Více »

Sport a volný čas

Hotel disponuje velkým vnitřním i venkovním sportovištěm, které potěší každého návštěvníka, a navíc spoustu okolních zajímavých míst. Vyberte si z naší nabídky volnočasových aktivit a zpříjemněte si pobyt neobyčejnými zážitky.

Více »