Akvafit centrum

Krytý hotelový bazén

Hotel disponuje vnitřním bazénem o rozměrech 12 x 5 m a hloubkou 1,3 m. To umožňuje nejen rekreační plavání, ale i relaxaci a hromadné cvičení – Aqua aerobic.

Teplota vody hotelového bazénu je 27 stupňů. Voda je slaná s koncentrací cca 0,5% soli a do vody nejsou přidávány žádné umělé chemické prvky – zejména chlor. Proto je koupel vhodná i pro lidi s citlivou pokožkou. K celkové pohodě u bazénu přispívá i vyhřívaná podlaha a další možnosti relaxace, které jsou v jeho prostorách. Jedná se o masážní vířivou vanu, parní saunu a infrakabinu.

U bazénu je i bar s možností občerstvení a místa k posezení a odpočinku. (bar je otevřen pouze v letních měsících, nebo na základě objednávky).

 

Vířivka

Součástí hotelového aqua centra je i vířivka pro 4 osoby s funkcemi hydromasáží a bublinové terapie. Teplota vody je 37 stupňů.

Parní sauna

Parní sauna je pro 4 osoby. Teplota vzduchu zde dosahuje 45 stupňů, jeho vlhkost je více než 90 %.  Pobyt v parní sauně uvolňuje dýchací cesty a celkově působí blahodárně na organizmus.

Infra sauna

Infra sauna pro dvě osoby slouží k prohřátí těla (cca 50 stupňů)  bez nutnosti pobytu ve vysokých teplotách, jako např. u finské sauny.

 

Otevírací doba
Aqua centrum
(krytý hotelový bazén, vířivka, parní a infra sauna)
07:00 - 21:00 hod.
(po domluvě je u akcí možný posun otevírací doby)

 

Ceník Pro ubytované hosty Pro neubytované hosty
Aqua centrum
(krytý hotelový bazén, vířivka, parní a infra sauna)
1 hodina v ceně pobytu
1 noc = 1 hodina

Dospělí 90 Kč/hodina
Dítě (do 12 let) 45 Kč/hodina

Celodenní pronájem pro uzavřenou skupinu 15 000 Kč / den (12 hodin)
Hodinový pronájem pro uzavřenou skupinu 2 400 Kč / hodina

 

Obsazenost wellness

14
hostů

Wellness & SPA

Náš hotel disponuje jedním z nejmodernějším Wellness & Spa center v České Republice s širokou nabídkou služeb. Přijďte se ponořit do oázy klidu a harmonie v příjemném prostředí o celkové rozloze 800 m2.

Více »

Kongresy a konference

Jsme ideálním místem pro uspořádání konferencí, školení, jednání, večírků, teambuildingu a dalších akcí. Nabízíme špičkové vybavení a technické zázemí, různorodé prostory, speciální menu a další.

Více »

Sport a volný čas

Hotel disponuje velkým vnitřním i venkovním sportovištěm, které potěší každého návštěvníka, a navíc spoustu okolních zajímavých míst. Vyberte si z naší nabídky volnočasových aktivit a zpříjemněte si pobyt neobyčejnými zážitky.

Více »

hotel Jezerka

O hotelu

Kongres hotel Jezerka je moderní hotel zaměřený na firemní akce a rekreační pobyty. Nachází se v krásné přírodní oblasti východních Čech v samém srdci CHKO Železné hory.

Okolí hotelu je krásné a jako stvořené pro rekreaci, odpočinek a sportovní či kulturní aktivity.

Hotel se nachází v těsné blízkosti sečské přehrady a zříceniny hradu Oheb a hradu Vildštejn. Hotel je vzdálen 110km od Prahy a 130km od Brna a díky své skvělé lokaci je dostupný z každého koutu republiky.