Akvafit centrum

vnitřní bazén

Provozní doba a všeobecné informace

 

Pondělí - neděle

07:00 - 21:00

 

Vstup do části Akvafit centra je pro ubytované hosty v rámci pobytu na jednu hodinu zdarma.

 

Součástí Akvafit centra je i bar s možností občerstvení a místa k posezení a odpočinku (bar je otevřen pouze v letních měsících, nebo na základě objednávky).

Krytý hotelový bazén

Hotel disponuje vnitřním bazénem o rozměrech 12 x 5 m a hloubkou 1,3 m. To umožňuje nejen rekreační plavání, ale i relaxaci a hromadné cvičení – Aqua aerobic.

Teplota vody hotelového bazénu je 28 °C. Voda je slaná s koncentrací cca 0,5% soli a do vody nejsou přidávány žádné umělé chemické prvky – zejména chlor. Proto je koupel vhodná i pro lidi s citlivou pokožkou. K celkové pohodě u bazénu přispívá i vyhřívaná podlaha a další možnosti relaxace, které jsou v jeho prostorách.

Akvafit centrum | Hotel Jezerka

Vířivka

Při pobytu v Akvafit centru je možné využít vířivku s teplotou vody 37°C. Vířivka je pro max. 4 osoby. Voda je upravována chlorem. Relaxační koupel ve vířivce uvolní svalstvo, stimuluje krevní oběh, snižuje krevní tlak a ulevuje od bolesti.

Akvafit centrum | Hotel Jezerka

Parní a infra sauna

Parní sauna je pro 4 osoby. Teplota vzduchu zde dosahuje 45 stupňů, jeho vlhkost je více než 90 %. Pobyt v parní sauně uvolňuje dýchací cesty a celkově působí blahodárně na organizmus.

 45 °C
 až 90 %

Infra sauna pro dvě osoby slouží k prohřátí těla (cca 50 stupňů) bez nutnosti pobytu ve vysokých teplotách, jako např. u finské sauny.

 50 °C
Akvafit centrum | Hotel Jezerka

Wellness služby

Otevírací doba jednotlivých částí Wellness & Spa je odlišná.
Pro privátní wellness, masáže a kosmetiku je nutné se objednat předem.

 Velkolepé wellness s více než 18 sekcemi
 Tři samostatné privátní sekce
 Parkoviště zdarma
 Masáže
 Kosmetika
 Vital bar
 Restaurace
 Dárkové poukazy
 Klubová karta s 20% slevou