Chatky

Obsazenost wellness

32
hostů

Mezi ubytovací možnosti našeho hotelu patří také tři čtyřlůžkové chatky.

  • Ve čtyřlůžkové chatce je jedna hlavní místnost, kde je palanda, manželská postel, gauč, kuchyňský kout vybavený základním nádobím, rychlovarná konvice, dvouplotýnkový elektrický vařič, lednička, stůl se čtyřmi židlemi, skříň, komoda, chodbička s věšákovou stěnou a koupelna s WC a sprchovým koutem.
  • Lůžkovou kapacitu chatky lze zvýšit rozložením gauče, čímž vzniknou dvě menší přistýlky, vhodné pro jednu dospělou osobu, nebo dvě děti. Tato přistýlka je zdarma v ceně chaty. Podmínkou jsou vlastní lůžkoviny (spácák apod.).
  • K ubytování lze dokoupit snídani, polopenzi nebo plnou penzi. Strava je podávána v hlavní budově hotelu. Možnost ubytování od dubna do října.
  • Ubytovaní v chatkách mají možnost zakoupení celodenního zvýhodněného vstupu do venkovního bazénu za 50 Kč / den / dospělí a 25 Kč / den / děti.

Ceny za ubytování v chatkách (mimo sezónu):

Od 3. 4. – 3. 7. 2020 a od 23. 8. – 1. 11. 2020
Čtyřlůžková chata 1 600 Kč / noc
Každá další noc  1 200 Kč / noc
Pes 50 Kč / den
Rekreační poplatek 13 Kč / den
Parkovné zdarma
Dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu zdarma

Ceny za ubytování v chatkách (hlavní sezóna):

Rezervace pouze na týdenní pobyt od soboty do soboty

Hlavní sezóna od 4. 7. 2020 – 22. 8. 2020
Čtyřlůžková chata 8 900 Kč / týden
Pes 50 Kč / den
Rekreační poplatek 13 Kč / den
Parkovné zdarma
Dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu zdarma

Wellness & SPA

Náš hotel disponuje jedním z nejmodernějším Wellness & Spa center v České Republice s širokou nabídkou služeb. Přijďte se ponořit do oázy klidu a harmonie v příjemném prostředí o celkové rozloze 800 m2.

Více »

Kongresy a konference

Jsme ideálním místem pro uspořádání konferencí, školení, jednání, večírků, teambuildingu a dalších akcí. Nabízíme špičkové vybavení a technické zázemí, různorodé prostory, speciální menu a další.

Více »

Sport a volný čas

Hotel disponuje velkým vnitřním i venkovním sportovištěm, které potěší každého návštěvníka, a navíc spoustu okolních zajímavých míst. Vyberte si z naší nabídky volnočasových aktivit a zpříjemněte si pobyt neobyčejnými zážitky.

Více »