VIP střecha s vířivkou

Kromě užívání centrálního prostoru wellness máte možnost využít privátní zónu s vířivkou max pro 5 osob a lehátky na střeše objektu s umělou trávou.

 

Zde vznikla intimní terasa v korunách okolních stromů určená jen pro vás. Střešní terasa je propojena přímo s centrálním prostorem wellness kruhovým schodištěm.

 

Vířivka je určena k relaxaci a hydromasážím v rámci saunové procedury. Způsob užívání je pro každého individuální (stejně jako samostatný pobyt ve vířivce) a je proto nutné užívat vířivku s rozvahou a případně se předem poradit s odbornou osobou (saunér, lékař apod.).

 

Po vstupu do vířivky by mělo dojít postupnému prohřátí svalstva a hydromasážím. Po ukončení procedury je potřeba ochladit lidský organismus pomocí sprchy případně ochlazovacího bazénku. Mezi jednotlivými procedurami je potřeba relaxovat a to min. 20 minut, aby došlo k úplnému odpočinku svalů.

 

Při vstupu, výstupu a pohybu okolo vířivky je nutno se držet instalovaného madla a je potřeba dbát na zvýšenou možnost NEBEZPEČÍ UKLOUZNUTÍ! Před vstupem do vířivky je nutno se opláchnout ve sprše !