Solárium

Všeobecné informace

Pro návštěvníky hotelu je k dispozici vertikální solárium značky Dr. Kern. Solárium je osazeno nejmodernějšími trubicemi na trhu značky Max Warp. Tyto trubice splňují evropskou normu pro umělé opalování. Servis solária je prováděn odbornou firmou, která garantuje zdravé a kvalitní opálení. Zákazník tak nemusí mít o své zdraví žádné obavy. 

Solárium je provozováno jako samoobslužné. Na hlavní hotelové recepci dostane zákazník klíče od solária a zakoupí si potřebný počet žetonů podle plánované délky opalování. K zakoupeným žetonům Vám samozřejmě zdarma zapůjčíme speciální opalovací brýle. V prodeji máme rovněž i opalovací krémy pro solária. Solárium je umístěno vedle tělocvičny a posilovny u squashových kurtů. Obsluhu solária Vám vysvětlí ochotně naše slečny na recepci.

Doporučená délka opalování je min. 14 minut. Pro tmavší nebo již opálenou pokožku lze pobyt prodloužit až na 21 minut.

Pokyny pro uživatele solária

 • Se všemi dotazy se obracejte na náši hlavní recepci.
 • Neměli byste navštěvovat solárium, pokud jste mladší 18 let nebo máte velice světlý typ kůže.
 • V případě kožních nemocí nebo chorobných reakcích kůže v důsledku ozáření UV zářením konzultujte, prosím, Vašeho lékaře.
 • Noste během slunění vhodnou ochranu očí (ochranné brýle).
 • Odstraňte všechny kosmetické přípravky, deodoranty, parfémy atd., protože tyto ve spojení s UV světlem mohou způsobit podrážduní kůže a dokonce i vyvolat alergické reakce. Rovněž šperky se musí odložit!
 • Kdo je v léčení, které vyžaduje přijímání léků, měl by konzultovat s lékařem, ve věci snášenlivosti léků s UV světlem.
 • Nenanášejte na kůži opalovací krémy. Používejte speciální kosmetiku pro slunění v soláriu.
 • Denně jen jedno slunění. Dodržujte doporučené časy slunění. Tyto se musí přizpůsobit druhu přístroje a Vašemu typu kůže. Dodržujte bezpečnostní pokyny na přístroji.
 • Vyvarujte se zarudnutí kůže (sluneční úpal). Dojde-li ke zrudnutí kůže, musí se časy pro ozařování zkrátit. Dojde-li ke tvorbě zánětů nebo puchýřů ihned vyhledejte lékaře.
 • Ošetřete Vaši pleť po slunění speciálním zvlhčovacím mlékem.
 • Mezi prvním a druhým ozářením by měl být rozestup minimálně 48 hodin.

 

Ceník
1 žeton na 7 minut 60 Kč

Wellness & SPA

Náš hotel disponuje jedním z nejmodernějším Wellness & Spa center v České Republice s širokou nabídkou služeb. Přijďte se ponořit do oázy klidu a harmonie v příjemném prostředí o celkové rozloze 800 m2.

Více »

Kongresy a konference

Jsme ideálním místem pro uspořádání konferencí, školení, jednání, večírků, teambuildingu a dalších akcí. Nabízíme špičkové vybavení a technické zázemí, různorodé prostory, speciální menu a další.

Více »

Sport a volný čas

Hotel disponuje velkým vnitřním i venkovním sportovištěm, které potěší každého návštěvníka, a navíc spoustu okolních zajímavých míst. Vyberte si z naší nabídky volnočasových aktivit a zpříjemněte si pobyt neobyčejnými zážitky.

Více »