Slevy a ocenění

Chèque Déjeuner

Po více než patnáctiletém působení na českém trhu je název společnosti Chèque Déjeuner synonymem pro zaměstnanecké benefity a legální snižování nákladů. Všechny produkty nyní tvoří ucelený motivační program pro všechny typy společností.

ZTP

Průkazy ZTP

Držitelům průkazu ZTP a ZTP/P poskytujeme slevu ve výši 10% na ubytování a sportoviště hotelu a 5% na stravu a konzumaci v hotelové restauraci kromě tabákových výrobků.

 

Ticket Benefits

Ticket Benefits

První předplacená karta se zaměstnaneckými benefity. Předplacená karta s atraktivním designem, která vám umožní užít si naplno své benefity a snadno využívat služby našich smluvních partnerů.

 Rodinné pasy

Rodinné pasy

Rodinné pasy vznikly jako projekt na podporu rodin s dětmi. Jeho podstatou je vytvoření a realizace systému poskytování slev a dalších výhod rodinám s dětmi do osmnácti let věku.

 Senior pasy

Senior pasy

SENIOR PASY jsou unikátním projektem, který vznikl na podporu obyvatelstva s věkem od 55 let. Zapojení do projektu je ZDARMA!

Sodexo

Sodexo

ePASS

Sodexo

Poukázkami Sodexo lze hradit ubytování a veškeré volnočasové aktivity hotelu Jezerka jako například wellness, masáže, bazén, bowling, střelnice, squash apod. Omezení: Poukázkami Sodexo nelze platit akční a zlevněné nabídky. Nepřijímáme stravenky Gastro Pass.

Lyoness
4% cashback + 4 shopping points (za 3200 CZK nákup).
Lyoness, založený roku 2003, nabízí svým členům z každého nákupu peníze zpět. Původně zahájila svou činnost ve čtyřech zemích, dnes je mezinárodně působící společností, která uplatňuje jedinečnou situaci win-win pro všechny zúčastněné. Lyoness vytváří globální síť, z níž profitují členové a partnerské společnosti: členové obdrží zpět peníze, zatímco partnerské společnosti získají věrné zákazníky, kterým rády poskytnou speciální výhody.

      

CZECH HOTEL AWARDS 2013, 2014, 2015 a 2017

V prestižní soutěži Czech Hotel Awards jsme opět za rok 2015 obhájili první pozici v kategorii SPA & WELLNESS hotel pardubického kraje. Poprvé nám byla tato cena udělena v roce 2013. V roce 2014 jsme ve stejné soutěži vyhráli v kategorii nejlepší kongresový hotel v pardubickém kraji. V roce 2017 jsme získali první místo wellness & spa hotel v Pardubickém kraji a první místo v kategorii tříhvězdičkových hotelů.

Benefit plus

Benefit Plus je internetová aplikace určená pro správu volitelných benefitů, tzv. cafeteria. V rámci této aplikace (kterou je možné si pro zjednodušení představit jako specifický internetový obchod s benefity) má každý zaměstnanec vytvořen svůj osobní účet a za přidělené body si může „nakupovat“ nejrůznější služby.

AHRCR

Jsme občanské sdružení, profesní a nepolitická organizace. Naši členskou základnu tvoří široké spektrum podnikatelů v ubytovacích a stravovacích službách, majitelů a provozovatelů hotelů, penzionů, motelů, restaurací, kaváren, vináren, odborných škol, ale i řada firem nabízejících své produkty pro ubytovací či restaurační provozy.


Hotel JEZERKA s.r.o. - netfirmy.cz Hotely - netfirmy.cz

 

 

Benefitní poukazy a karty nelze uplatnit na akční nabídky hotelu.