Přihlášení k odběru novinek

Děkujeme Vám za přihlášení k odběru novinek z našeho hotelu. Prosíme z důvodu GDPR proveďte ověření vaší emailové adresy na emailu, který jste uvedli v přihlášení. Níže naleznete podmínky souhlasu se zpracováním osobních údajů.

Nejprve si prosím pozorně přečtěte informace o podmínkách zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde.

V případě, že souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro níže specifikovaný účel, potvrďte zaškrtnutím políčka pod textem souhlasu. V případě, že nesouhlasíte se zpracováním osobních údajů pro tento účel, opusťte prosím tuto stránku.

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů

1. Správce:

Hotel Jezerka s.r.o., IČO: 25971484, se sídlem Seč, Ústupky ev. č. 278, PSČ 538 07, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 18263 (dále jen „Správce“)

2. Osobní údaje, které budou zpracovány:

  • e-mailová adresa

3. Účelem zpracování osobních údajů je:

zasílání obchodních sdělení (newsletterů)

4. Doba uložení osobních údajů je:

5 let od udělení souhlasu nebo do odvolání souhlasu

5. Poučení:

Nemáte žádnou povinnost Vaše osobní údaje Správci poskytnout. V případě, že Správci osobní údaje neposkytnete, nehrozí Vám žádná sankce. Nicméně pokud osobní údaje Správci neposkytne, nebude Vám moci Správce zasílat obchodní sdělení (newslettery).

6. Právo na odvolání souhlasu

Svůj souhlas máte právo kdykoliv odvolat, a to bez dalšího. Odvolání souhlasu pro Vás nebude mít žádné negativní konsekvence. Odvolat souhlas můžete ZDE.

Prohlašuji, že jsem si řádně prostudoval/a podmínky zpracování osobních údajů, byl/a jsem řádně poučen/a o zpracování osobních údajů a mých právech, výše uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a poskytuji je Správci dobrovolně.

 

Dále prohlašuji, že souhlasím se zpracováním osobních údajů pro uvedený účel.

Obsazenost wellness

opět otevřeno od
13:00
03.02.2023

Wellness & SPA

Náš hotel disponuje jedním z nejmodernějším Wellness & Spa center v České Republice s širokou nabídkou služeb. Přijďte se ponořit do oázy klidu a harmonie v příjemném prostředí o celkové rozloze 800 m2.

Více »

Kongresy a konference

Jsme ideálním místem pro uspořádání konferencí, školení, jednání, večírků, teambuildingu a dalších akcí. Nabízíme špičkové vybavení a technické zázemí, různorodé prostory, speciální menu a další.

Více »

Sport a volný čas

Hotel disponuje velkým vnitřním i venkovním sportovištěm, které potěší každého návštěvníka, a navíc spoustu okolních zajímavých míst. Vyberte si z naší nabídky volnočasových aktivit a zpříjemněte si pobyt neobyčejnými zážitky.

Více »

hotel Jezerka

O hotelu

Kongres hotel Jezerka je moderní hotel zaměřený na firemní akce a rekreační pobyty. Nachází se v krásné přírodní oblasti východních Čech v samém srdci CHKO Železné hory.

Okolí hotelu je krásné a jako stvořené pro rekreaci, odpočinek a sportovní či kulturní aktivity.

Hotel se nachází v těsné blízkosti sečské přehrady a zříceniny hradu Oheb a hradu Vildštejn. Hotel je vzdálen 110km od Prahy a 130km od Brna a díky své skvělé lokaci je dostupný z každého koutu republiky.