Kongresové služby a prostory s moderní technikou

Kongres hotel Jezerka – nejmoderněji vybavené kongresové prostory


Kongresový hotel Jezerka je perfektním řešením, pokud potřebujete uspořádat firemní setkání či školení, jehož součástí má být kongres. V nabídce našeho hotelu se nacházejí kongresové služby, v rámci nichž zařídíme jak kongresové prostory, tak i případně doprovodný program a občerstvení.


Jezerka se řadí mezi nejprověřenější a nejmoderněji vybavené kongresové hotely v České republice a své kongresy a setkání v ní pořádala už řada známých společností, na které se můžete podívat v našich referencích. Mimo jiné právě i bohatá praxe dělá z našeho hotelu skvělé místo pro kongresy jakéhokoliv druhu.


V případě, že se váš kongres rozhodnete udělat v Kongres hotelu Jezerka, vám bude plně k dispozici nejen náš personál, ale hlavně moderní kongresový sál včetně zbrusu nové audiovizuální techniky, která zahrnuje interaktivní tabule, datové projektory, elektronicky stahovatelné projekční plochy, řiditelné audiosystémy a v neposlední řadě kvalitní ozvučení, které nabízí vícekanálový prostorový zvuk. To vše za doprovodu profesionální osvětlovací techniky.


Celý Kongresový hotel Jezerka je navíc vybaven plochými plazmovými displeji, které mohou informovat o aktuálním průběhu vaší konference. Jakékoliv dění na místě kongresu je také možné dokumentovat záznamovou technikou a později si ho zpětně přehrát. Ovládání veškerého zmíněného systému, co nabízí náš kongresový sál, probíhá skrze sdružený přenosný dotykový ovladač, který lze snadno využít mimo přednášky i v případě filmové projekce.


Už nehledejte další kongresové hotely, Jezerka a její kongresové služby na té nejvyšší úrovni jsou tu pro vás a my vám s nimi rádi vyjdeme vstříc!

 

Kongres Hotel Jezerka je svým zázemím ideálním místem pro pořádání:

  • Kongresy a konference - pronájem prostor, ubytování a pořádání kongresů a konferencí, kongresová turistika
  • Firemní akce, školení, večírky, vzdělávání, semináře, narozeninové a vánoční večírky, společenské akce, incentivní turistika
  • Teambuildingové aktivity, ubytování