Kongres hotel Jezerka – prostory pro akce všeho druhu

Ať už plánujete uspořádat firemní, školící nebo rodinnou sešlost, ale nemůžete naleznout ideální místo, je na čase přestat s vaším pátráním a porozhlédnout se po možnostech nově zrekonstruovaného Kongres hotelu Jezerka, který nabízí nejen pronájem prostor k firemním akcím, ale právě i vhodné prostory pro školení nebo oslavy nejrůznějšího charakteru.


Pro firemní či teambuildingové akce lze využít pronájem sálů, které jsou u nás k dispozici hned tři (kongresový, velký a malý sál) a lze je uspořádat podle vašich vlastních požadavků. V případě, že chcete připravit setkání spíše vzdělávacího rázu, je sály možné přeorganizovat na školící prostory a využít při tom moderních audiovizuálních technik, mezi které patří elektrické projekční plátno, plazmové displeje, datové projektory, reproduktory, mikrofony a další. Během okamžiku tak k dispozici dostanete plně vybavenou školící místnost, již budete kompletně ovládat pouze jedním přenosným ovladačem.


Pokud byste ale raději dali přednost menší a soukromější oslavě, doporučujeme naopak využít pronájem prostor jednoho z našich salónků. Ty jsou rovněž vybaveny moderním audiem i videem a je možné je uspořádat podle počtu míst, co potřebujete a typu akce. A pro ještě osobnější události je v Jezerce přichystána vinárna s plazmovými displeji a dispozicemi dokonce k uspořádání diskotéky.


Tím ale samozřejmě naše možnosti v oblasti prostory pro akce a pronájem sálů nekončí. V Kongres hotelu Jezerka vám rádi vyjdeme vstříc například při svatbách, rozlučkách nebo třídních srazech. Samozřejmostí je, že vždy zajistíme občerstvení i doprovodný program, k němuž je možné využít naše sportovní a relaxační stanoviště jako bowling, squashové a tenisové kurty, plavecké venkovní i kryté centrum, střelnici nebo horolezeckou stěnu.

 

Kongres Hotel Jezerka je svým zázemím ideálním místem pro pořádání:

  • Kongresy a konference - pronájem prostor, ubytování a pořádání kongresů a konferencí, kongresová turistika
  • Firemní akce, školení, večírky, vzdělávání, semináře, narozeninové a vánoční večírky, společenské akce, incentivní turistika
  • Teambuildingové aktivity, ubytování