Kongres hotel Jezerka – komplexní organizace konferencí

Uspořádání konference je určitě mnohem účinnější způsob, jak předat požadované informace svým zákazníkům, partnerům nebo zaměstnancům, než když se je rozhodnete postupně oslovovat jinými cestami. Ovšem taková konference, kde se sejdou všichni na jednom místě, musí být samozřejmě perfektně připravena a zajištěna, abyste dosáhli kýženého efektu. A právě na pořádání konferencí tu je nově zrekonstruovaný Kongres hotel Jezerka.


Pro organizace konferencí nabízíme naše moderně vybavené konferenční sály, mezi nimiž si můžete vybírat na základě počtu účastníků a dále je uspořádat dle vlastních potřeb. K dispozici je kongresový, velký a malý konferenční sál a dále i salónky, přičemž každá z těchto místností má odlišně limitovanou kapacitu, podle které je ji možno přestavět do různých variant.


Veškeré naše konferenční prostory nabízejí jediným ovladačem řízenou audiovizuální techniku, jako jsou interaktivní tabule, datové projektory, elektronicky stahovatelné projekční plochy, řiditelné audiosystémy a kvalitní ozvučení. Plazmové ploché displeje ve všech prostorách hotelu Vás mohou informovat o aktuálním průběhu konference a navíc je možné pořídit záznam celé akce, takže všichni účastníci ani nemusí být celou dobou přítomni v místě dění.


Pokud se rozhodnete pro naši nabídku „Hotel Konference“, nemusíte zůstat u prostého seřazení stolů, židlí, přípravy a prezentace materiálu, ale nechat si od nás doporučit i vedlejší program. Přímo v prostorech Jezerky totiž naleznete kvalitní kuchyni a vinárnu pro labužníky, bowling, squash, tenis a plavecký bazén pro sportovce nebo třeba horolezeckou stěnu a střelnici pro milovníky adrenalinu.


Při pořádání konferencí jsme sice velice profesionální, ale zároveň nezapomínáme, že je důležitý být také kreativní, takže se na nás nebojte obrátit ani v případě vlastních návrhů!


Kongres Hotel Jezerka je svým zázemím ideálním místem pro pořádání:

  • Kongresy a konference - pronájem prostor, ubytování a pořádání kongresů a konferencí, kongresová turistika
  • Firemní akce, školení, večírky, vzdělávání, semináře, narozeninové a vánoční večírky, společenské akce, incentivní turistika
  • Teambuildingové aktivity, ubytování