Informační text

UPOZORNĚNÍ:
 

  • od 3. 12. 2020 je hotel Jezerka opět v provozu včetně restaurace a sportovišť s ohledem na aktuálně platná omezení.
     
  • v provozu bude také Wellness&Spa centrum, kde bude však omezený počet osob a proto je nutné si jeho návštěvu předem rezervovat emailem recepce@jezerka.cz nebo na tel. 469 676 327
     
  • otevírací doba Wellness&Spa centra zůstává stejná, tj. ve všední dny od 13:00 – 22:00 a o víkendech a svátcích od 10:00 - 22:00.
     
  • Dárkové poukazy a klubové karty, kterým končila platnost v období od 1.10. 2020 do 31.12.2020, je možné čerpat do 31.3.2021.

 

Děkujeme za pochopení.

Jsme součástí Stay Safe. Splňujeme zvýšené hygienické požadavky pro vaši maximální bezpečnost a pohodlí.

Wellness & SPA

Náš hotel disponuje jedním z nejmodernějším Wellness & Spa center v České Republice s širokou nabídkou služeb. Přijďte se ponořit do oázy klidu a harmonie v příjemném prostředí o celkové rozloze 800 m2.

Více »

Kongresy a konference

Jsme ideálním místem pro uspořádání konferencí, školení, jednání, večírků, teambuildingu a dalších akcí. Nabízíme špičkové vybavení a technické zázemí, různorodé prostory, speciální menu a další.

Více »

Sport a volný čas

Hotel disponuje velkým vnitřním i venkovním sportovištěm, které potěší každého návštěvníka, a navíc spoustu okolních zajímavých míst. Vyberte si z naší nabídky volnočasových aktivit a zpříjemněte si pobyt neobyčejnými zážitky.

Více »