Firemní akce na klíč v Kongres hotelu Jezerka

Hledáte způsob, jak odměnit vaše zaměstnance nebo jak utužit kolektiv ve firmě? Kongres hotel Jezerka je místem, kde už řadu let pořádáme akce pro firmy šité na míru našim zákazníkům. Vy dodáte představu o tom, jak by vaše firemní akce měla vypadat a my vám podle našich dispozicí vyjdeme vstříc!


Věříme, že s naší nabídkou budete spokojeni, protože pořádání eventů je jedna z věcí, ve které jsou naši zaměstnanci opravdu zkušení a hovoří za ně i výčet spokojených zákazníků a vděčných referencí společností, jež využily naše prostory pro firemní akce. Na základě jejich požadavků jsme organizovali nejen obyčejné události, ale i firemní večírky, firemní školení a další.


Při pořádání akcí ale nenabízíme pouze naše prostory či zkušenosti, využít můžete také našeho pohostinství v podobě ubytování, nabídky rautů, občerstvení nebo sportovních stanovišť. Disponujeme kvalitní kuchyní, restaurací, útulnými vinárnami, bowlingovými dráhami, hřišti na tenis a squash, krytou střelnicí, krytým i venkovním bazénem a dokonce horolezeckou stěnou!


Jezerka je tedy vhodná například i pro sportovně či adrenalinově založené teambuildingové akce nebo pořádání kulturních akcí, během kterých si jejich účastníci mohou vychutnat jídla z bohaté nabídky, tuzemská i zahraniční vína, a navíc pro ně lze přichystat milé překvapení v podobě libovolné projekce v jednom z našich sálů vybavených moderní audiovizuální technikou!


Ať už u nás budete chtít uspořádat jednoduchý firemní večírek nebo dokonce snad firemní vánoční večírek, vaše fantazie nebudeme nijak omezovat, naopak je zrealizujeme! Pořádání firemních akcí pro nás totiž není jenom prací, ale také zábavou.


Kongres Hotel Jezerka je svým zázemím ideálním místem pro pořádání:

  • Kongresy a konference - pronájem prostor, ubytování a pořádání kongresů a konferencí, kongresová turistika
  • Firemní akce, školení, večírky, vzdělávání, semináře, narozeninové a vánoční večírky, společenské akce, incentivní turistika
  • Teambuildingové aktivity, ubytování