Centrum Wellness and SPA – relaxace a zábava

Není-li aktivní dovolená vaším šálkem kávy a máte-li zcela jiné choutky jak ty sportovní, jistě vás potěšíme s naší nabídkou Wellness a SPA, kterou vám přinášíme díky úplně nově vybudované části hotelu. Kongres hotel Jezerka nyní nabízí služby pro váš odpočinek, relaxaci a zábavu, a to vše v těch nejmodernějších prostorech, které vůbec v ČR můžete nalézt.


Relaxační centrum se nachází v budově o rozloze 600m² propojené přímo s hlavní částí hotelu a jistě uspokojí všechny, co si pod pojmem relaxační dovolená představují opravdový ráj odpočinku plný léčebných, příjemných i zábavných procedur.

 

A co si u nás vlastně můžete dopřát? Čeká vás například finská sauna, biosauna, infrasauna, ochlazovací bazén, solná lázeň, tepidarium, tropická sauna, turecká parní sauna Hammam, relaxační bazén, vířivky, Kneippův chodník, masáže nohou, privátní sauna pro dva, solární louka, zážitkové sprchy, privátní odpočívárny, masáže, kosmetické a relaxační služby.

 

Pro více informací, kompletní výčet odpočinkových služeb a provozní dobu Wellness centrum se podívejte na Ceník a Druhy procedur.