Návštěvní kniha

Lenka / 18.05.2015 - 19:10

Byli jsme s manzelem na vikendovem pobytu v hotelu Jezerka, vyuzili jsme vyhodny balicek na obdobi kveten-cerven. Ubytovani v depandanci, relaxacni pokoj s virivkou, coz bylo opravdu super. Pokoj cisty, prostorny, postel pohodlna, minibar vybaveny. Jidlo bylo vyborne, hlavne velky vyber vseho na snidani. Personal velmi mily, slusny, ochotny. Wellness se mi moc libilo - krasne zarizene, nekolik druhu saun a parnich kabin, bazen, solarko... stravila jsem tam nekolik prijemnych hodin. V okoli hotelu je krasna priroda, idealni na prochazky, projizdky.. celkove jsme byli moc spokojeni a urcite jsme tu nebyli naposled.

Iva / 26.04.2015 - 11:25

Krásné prostředí,milý a ochotný personál. Čisto a krásné soukromí. Velice doporučujeme a jistě se brzy vrátíme.

Jiří Novotný / 20.04.2015 - 19:06

Děkuji wellness personálu za příjemné vystupování. Jezdíme pravidelně a rádi. Zvláště patří poděkování slečně sloužící o víkendu (17.4.-19.4.). Zachránila mi totiž již dva kulichy, které zde zapomínám vcelku pravidelně (beru si je totiž do venkovní vířivky za nižších teplot).

Letecká škola Řehák / 22.03.2015 - 12:36

Super hotel,čisto,příjemná obsluha,výborné jídlo,welnes pecka.Menší mínus za pomerně studenou vodu v plaveckém bazénu,dost brzy se zavíral večer bar,na pokojích nejsou župany ani pantofle-to by být mělo!Jinak doporučujeme

Pavel / 03.02.2015 - 12:14

Hezké prostředí, příjemná obsluha, péče, čisto. Parádní wellness. Jen ve velké restauraci by mohlo být trochu tepleji. Jídlo v pořádku. Přes méně sněhu v okolí jsme zvládli i běžky na trase 3 (trasy.czh.cz). Rádi se vrátíme.

Petr / 18.01.2015 - 22:32

Milá obsluha,čisté ubytování,super bazén,krásná okolní příroda,jen o tom hotelu nikdo moc netuší,kousek od Pardubic.Asi slabá propagace a reklama,jinak Ok.

Mirek / 10.01.2015 - 20:21

Dobrý den,

ve čtvrtek 8.1 naše společnost využila Vašeho areálu a uspořádala u Vás celodenní setkání s večerní narozeninovou párty. Účastnilo se přibližně 200 lidí a ubytování využilo kolem 150 členů. Myslím že jsme byli všichni spokojeni jak s naším programem, tak s Vašimi službami. Spousta nás se např. shodla na kvalitě stravování. Máme za sebou několik podobných akcí, tak můžeme srovnávat. Opravdu strava byla vynikající.
Jediný nedostatek a zklamání pro nás byl přístup a ,,příjemné" chování servírky v dopoledních hodinách druhého dne. Měla na starosti snídaně a striktně se držela svých povinností. Přesně v 10 hodin vypnula nápoje nedbaje na další pozdě příchozí, které míjela ve dveřích, když snídaně odvážela. Ano, pozdě příchozí, naše vina, ale ti lidé a nebylo jich málo, dlouho spali, protože se bavili a v hotelu do rána utráceli peníze.

Ale věřím, že Vás ještě navštívíme a slečna se do té doby naučí aspoň usmívat

Šárka / 02.01.2015 - 20:15

Dobrý den,
letos o vánocích jsme poprvé navštívily Váš hotel a byly jsme velmi spokojené. Obsluhoval nás velmi milý personál, líbil se nám interiér hotelu, jeho vybavení, animační program a na jídle jsme si také moc pochutnaly. Myslím, že výběr jídla byl velmi bohatý a že si každý mohl vybrat dle svého gusta. Jen při štědrovečerní večeři nám chyběly koledy či nějaké vánoční písně nebo příjemná klasická hudba. Jiné drobné připomínky jsem napsala do dotazníku. Bazén, wellness, vše bylo super. Myslím, že za solidní peníz nabízíte velmi dobré služby. Děkujeme! Určitě přijedeme znovu. Váš hotel jsme již doporučily mnoha známým!! Přejeme Vám mnoho úspěchů v r. 2015!

Vlasta / 01.01.2015 - 16:59

Dobrý den poprvé jsem o vánočním čase společně s manželem navštívila hotel Jezerka a byla jsem velice mile
překvapena úrovní poskytovaných služeb. Příjemný a ochotný personál, pěkné a čisté prostory i pokoje ,chutná jídla a skvělé wellness. Byl to pro nás úžasný odpočinek a relax. Všem moc a moc děkujeme a přejeme celému personálu krásný nový rok a hodně spokojených hostů určitě se k vám rádi vrátíme Vlasta a Miloš

Hotel Jezerka / 01.12.2014 - 11:31

Dobrý den,

děkujeme za pozitivní hodnocení našich služeb :-) jsme rádi, že se k nám pravidelně vracíte. Slečnu Veroniku nyní bohužel delší dobu na recepci nepotkáte, protože nastoupila na mateřskou dovolenou. Předpokládáme, že se k nám po splnění mateřských povinností opět vrátí.
Určitě se budeme snažit, aby i nadále naše recepce působila ve stejném duchu jako v minulosti.
Ředitel Hotelu Jezerka
Jaromír Paulus