Návštěvní kniha

ředitel hotelu / 01.10.2015 - 11:57

Dobrý den, paní Aleno,

velice nás těší, že jste u nás byla spokojená.

Vaši připomínku ohledně převodů na hotelový účet jsem prověřoval. Pravděpodobně se jednalo o převody při večeřích v hlavní hotelové restauraci, kdy je třeba najednou obsloužit velké množství hostů a obsluha si tímto zjednodušuje práci. ( což by samozřejmě neměla) Na kontrolu účtu máte plné právo a obsluha je povinna ho předložit k podpisu.

V krajním případě se dají jednotlivé položky ještě dohledal na recepci z účtu pokoje.

V každém případě, pokud byste nás znovu navštívila a situace by se opakovala, trvejte na předložení účtenky k podpisu jak jste zvyklá.

Děkuji, omlouvám se za tento nedostatek a přeji krásné dny.

Paulus

Alena / 29.09.2015 - 10:22

Pobyt v hotelu Jezerka byl velmi příjemný. Personál, ubytování i strava na jedničku. Krásné okolí. Mám jedinou výtku. Jako účetní jsem zvyklá si kontrolovat správnost účtů, které platím. Vždy když v jakémkoliv hotelu nechám útratu připsat na hotelový účet, obsluha mi automaticky přinese paragon k podpisu. Zde jsem se poprvé setkala s tím, že pouze nadiktuji číslo pokoje a tím je to vyřízeno. To je sice příjemné a rychlé, nicméně při odjezdu, po obdržení půl metru dlouhého paragonu s množstvím položek "restaurace" , mi nezbylo, než věřit, že je vše v pořádku.

Pazderová Šárka / 20.09.2015 - 12:58

Dobry den, stravili jsme s manzelem ve vasem hotelu dva vikendy a jiste se znovu a brzy vratime. Hotel je na peknem miste, personal vzdy ochotny a usmevavy. Wellness je v hotelu naprosto dokonale, pro nas je prave toto hlavni duvod navstevy. Mam pouze jedinou poznamku a to k lidem, kteri nechapou ze v techto prostorach neni na miste mluvit hodne nahlas nebo dokonce na sebe kricet .... Chapu ovsem, ze toto neni problem hotelu ani personalu. :)
Dekujeme a brzy na videnou.

Lenka Hadynová / 26.08.2015 - 07:29

Byli jsme v hotelu Jezerka na letní týdenní dovolené. Po celou dobu nám byla věnována maximální péče od veškerého personálu. Děvčata se od rána usmívala na hosty jako sluníčka. Pán provozní byl v jednom okamžiku na více místech a měl vše pod kontrolou. Skvělá vybavenost hotelu jak po stránce sportovní, tak i welness centrum bylo úžasné. Strava vynikající, čistota nadprůměrná. Byla jsem už všude, včetně Japonska, Číny, Maroka a můžu srovnávat, tento hotel vřele doporučuji všem. Z mé strany skláním hlubokou poklonu vedení
hotelu za spoustu práce, kterou málokdo ocení.

Jitka Kaplanová / 18.08.2015 - 12:09

Dobrý den. Máme objednanou plnou penzi. Do kolika hodin je třeba dorazit na oběd?

Eva Bělohlávková / 14.08.2015 - 09:06

Děkujeme za úžasný pobyt ve vašem hotelu,naprostá spokojenost,dovolená bez chybičky,budeme doporučovat,i když si myslím,že není třeba.Obrovský obdiv veškerému personálu hotelu,který byl v těchto extremně parných dnech stále ochotný a usměvavý,klobouk dolů,Bělohlávková.

Zuzana / 08.08.2015 - 16:17

Strávili jsme naši letní dovolenou ve Vašem hotelu a byli jsme velice spokojeni - skvělé wellness, výborná strava, krásné prostředí hotelu i okolí, bohatý animační program. Zvláště bych chtěla vyzvednout vysoce kvalitní práci číšníků a servírek - milé vystupování, pružnost obsluhy, to vše za celodenního nasazení až do nočních hodin. Příjemné jednání personálu znamená stejně pro výslednou spokojenost nejvíce.

Marie / 08.08.2015 - 12:20

Doporučuji Vašemu hotelu na hl. recepci poučit pracovnici, že zákazník s dotazem není obtížný hmyz.
Marie

neznamy / 02.08.2015 - 00:14

Zkusim nahodne hledam slecnu co dnes byla ve wellnes 1.8 byli sme v saune a potom ve studene vode,na jezerku to ma 12km

Radka Pospíšilová - obchodní oddělení / 13.07.2015 - 07:46

Dobrý den, paní Hátlová,
kolo si můžete uschovat do kolárny, která je monitorována kamerovým systémem.